• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Střešní lišty pro montáž příčníků

M3grey

rodinný člen KLANu
2 111
Ahoj, nechal jsem si namontovat listy a nejak se mi to nezda. Mezi listou a hranou strechy je fuka min. 1mm. Na vnejsi strane je jakestakes tesneni, ale taky stejne nedoleha, ruzne se vlni a krouti. Navic tam nevzhledne koukaji jakesi klipy. Ma to takto vypadat? :confused:

Prijde mi, ze to bude pri vetsich rychlostech hvizdat a hlavne se tam bude usazovat bordel.

20180904_170711.jpg
 
Též mám vyměněno. Klipy tam musíš mít, jak bys držáky potom namontoval?
Ano ty původní byly celkově bytelnější než tady ty nové.
Více mne vadí, že mne ty staré nedali a já si na to nevzpomněl, protože to byl můj majetek, ne jejich v servisu.
 
Ty klipy samosrejme chapu...nicmene aby byly po nacvaknuti listy takto viditelne? Duse estete place!

Cili to mas stejne?

Ja si ty puvodni vyzadal...
 
V pondeli vyzvedavam kopii Tve mazdicky, M3grey, posledni kus v CR, tak se na listy podivam.
Bdw, jak jsi spokojen s barvou? Ja si jaksi nemohl vybrat jinou
 
V 88 kw jeste jsou vsechny barvy, ale 120 kW uz byla jen moje posledni. Poctive zjisteno obvolanim Mazda zastoupeni. Zajimave, ze mnohde ji nabizeli na strankach, aby opticky zvetsili nabidku a pritom byla uz mesic prodana !
 
Když jsem hledal M3 v novotě, taky jsem volal různě. Ta jejich reklama v TV "skladem" není tak úplně pravda.
 
Ahoj, nechal jsem si namontovat listy a nejak se mi to nezda. Mezi listou a hranou strechy je fuka min. 1mm. Na vnejsi strane je jakestakes tesneni, ale taky stejne nedoleha, ruzne se vlni a krouti. Navic tam nevzhledne koukaji jakesi klipy. Ma to takto vypadat? :confused:

Prijde mi, ze to bude pri vetsich rychlostech hvizdat a hlavne se tam bude usazovat bordel.

Zobrazit přílohu 15947
Ahojda.
listy jsem si dokoupil a namontoval. kdyz jsem oddelaval puvodni origos a daval tam tyhle, tak jsem videl, ze jsou listy nacvakany asi na 6 mistech v takovych malych jemnych bradavkach, takze to je cely pruzny, ale je to zajisteny, ze lista urcite sama neupadne....
fuka tam je, rekl bych naschval, aby mela kudy ve zlabku odtekat voda ze strechy. jinak pri myti auta to wapkou vystrikam tu fuku a bordel je pryc.
jasne ze klipsy tam jsou kvuli tomu, aby se sundaly, vykoukly na tebe srouby, do kterych uchytis pricniky.
ani pri vetsich rychlostech nic nehvizda.
a kdyz koupis thule nebo whispbar, nebude hvizdat ani s pricnikama ...
pavel
 
Ahoj,
Vyzvednul jsem navou Mazdu s namontovanymi pricniky. Vedle stal original. Jsou stejne siroke jako puvodni, maji navic klipsy zakryvajici srouby pro uchyceni pricniku. Stare listy udajne vyhodili...
 
Stačí lišty?
Stydím se, ale barva není šedivá, nýbrž stříbrná (dle prodejce světle šedivá). Vybíral jsem systémem blondýna, auto jsem viděl až na předávce :)
Ale má správný motor a převodovku.
Jako bonus hodně slušnou muziku Bosse, protože taky nebylo na výběr :)
Zadní sedačky lehce do zlatova :(
 
Jasne...foto tech list...jak to vypada v te strese - nejakou detailni fotografii, prosim.

Stribrna neni spatna, ne? Aspon jich nejezdi tolik!
 
Když jsme u toho, jaké příčníky máte na BN do pevných bodů? Ať hledám jak hledám, tak nic nenacházím pro BN. Pasujou i ty z BM?
 
Obnovim toto zasle vlakno, objednal som dnes listy na moju M3 Sedan 2016 a teraz budem potrebovat priecniky. Za original Matda (Thule) chcu 200€, co mi pride vela, ake su alternativy, pripadne nepredava niekto aktualne nejake nepotrebne?
 
Back
Top