• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Střešní nosič mazda 3 BM 2016 HB

Zdravím všechny na foru,

hodlám si pořídit tyto střešní nosiče. od značky Atera. Má je někdo vyzkoušené?

Každopádně moje hl. otázka je: kde sehnat střešní lišty s vyndavací částí pro fixaci nosičů? zn. rychle a levně. Za 14 dní vyrážím na dovolenou a potřeboval bych mít nosiče na střeše. Napadlo mě, že bych si to případně vyvrtal do těch stávajících lišt. když výrobce nosiče píše, že má záslepky.

Any thoughts?

Díky

T
 
Já lišty koupil original v Mazda v Plzni, za cca 500. Až mi pžekvapilo, že to bylo tak levný. Vyndal jsem jednoduše ty , co na autě byly a nacvakl nové. Práce na cca 10 minut. To byla první věc, co jsem koupil ;)
 
Nosič je od Thule. Jen na krytce je nápis Mazda. Jak psal Vajny, musíš ještě koupit lišty s otvory. Já mám i box Thule Motion XT M (délka 175 cm).

Zobrazit přílohu 38411 Zobrazit přílohu 38412
Tak tohle řešení hodlám identicky koupit na svou M3 BN. Jen bych potřeboval ověřit, zda nosníky budou pasovat i na Kia Ceed JD 2016..
Ale líbí se mi originál nosníky mazda i box thule Motion XT M.
 
No... respektive se mi více líbí nosníky od Thule Wingbar Edge, které nemají tu přesahující hranu a jsou nižší. Nicméně se údajně musí nepatrně upravit pro M3 BM BN pač jsou určeny na předešlou generaci M3. Nevím zda máte někdo zkušenost ale dají se na tomhle autě dohledat..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Zdravim,
Taktiez planujem kupit box na strechu na moju 2016 HB.
podla toho co som meral, tak ma strecha auta 160cm, aby sa dal kufor v pohode otvorit. Takze assi 175cm bude v pohode, ci?

Viete nieco odporucit?
Diky

edit: prave pozeram,ze som napisal do vlakna, ktore som osobne kedysi zakladal :D
 
Back
Top