• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

tisková zpráva Svolávací akce

Honzík

člen KLANu
21
Mazdar,

jednoduše a stručně:
https://svolavacky.cz/?listing_type=mazda-2-2014-2017/

Popis závady

Řídící jednotka měniče stejnosměrného proudu může být vadná. Mohlo by dojít ke zkratu a poškození měniče, což může vést k požáru.

Svolávána jsou vozidla vyrobená v období 5. 8. 2014 – 24. 4. 2017.
 

Přílohy

  • p2daXTX7_rapid alert.pdf
    49,9 KB · Zobrazení: 10
Mazdar,

jednoduše a stručně:
https://svolavacky.cz/?listing_type=mazda-2-2014-2017/

Popis závady

Řídící jednotka měniče stejnosměrného proudu může být vadná. Mohlo by dojít ke zkratu a poškození měniče, což může vést k požáru.

Svolávána jsou vozidla vyrobená v období 5. 8. 2014 – 24. 4. 2017.
Zdarec,mám M2 vyrobenou 2015 tak jsem kontaktoval autorizovaný servis ,ohledně této svolávačky prověřili to přes VIN a nic o tom neví, ani na Mazdě v Praze.
 
To je v pořádku, to je pro i-ELOOP, a ten G90 memá.
Já už jsem objednán na 15.10. a ač mi v Autopalace Brno tvrdili, že mého VIN se to netýká, tak u Balvina v pohodě.
 
To je v pořádku, to je pro i-ELOOP, a ten G90 memá.
Já už jsem objednán na 15.10. a ač mi v Autopalace Brno tvrdili, že mého VIN se to netýká, tak u Balvina v pohodě.
Já jsem si to myslel,někde jsem četl že se to týká jen aut s i-ELOOPEM ,ale pro jistotu jsem si to ověřil.
 
Zdravím, dnes mi volali z ALZ Prešov - zvolávačka na výmenu predných tyčiek stabilizátora. Ešte niekto?
 
Už som bol, v servise mi vraveli, že vymieňajú tyčky stabilizátora na prednej náprave za modifikované. Do pôvodných sa môže dostať voda.
 
Dnes jsem absolvoval první garančku při které se zjistilo, že je vypsaná servisní akce na výměnu tyček stabilizátoru. Měli je na skladě, takže mi je vyměnili během garančky. Jediné mínus bylo, že místo hodiny v servise, jsem tam byl nečekaně dvě. Jak píše @coky666 může se do původních dostat voda a následek je takový, že v některých chvílích při přejedu nerovnosti může jít lupavý zvuk od přední nápravy (vyjádření od technika v servisu). Já si toho všiml pouze jednou jedinkrát, ale bylo to na hodně rozbité cestě a ani to nemuselo být ve finále ono. Od té doby klid, takže já je měl asi ok. Každopádně, teď už by se to ozvat nemělo určitě :)
 
Dnes jsem absolvoval první garančku při které se zjistilo, že je vypsaná servisní akce na výměnu tyček stabilizátoru. Měli je na skladě, takže mi je vyměnili během garančky. Jediné mínus bylo, že místo hodiny v servise, jsem tam byl nečekaně dvě. Jak píše @coky666 může se do původních dostat voda a následek je takový, že v některých chvílích při přejedu nerovnosti může jít lupavý zvuk od přední nápravy (vyjádření od technika v servisu). Já si toho všiml pouze jednou jedinkrát, ale bylo to na hodně rozbité cestě a ani to nemuselo být ve finále ono. Od té doby klid, takže já je měl asi ok. Každopádně, teď už by se to ozvat nemělo určitě :)
Mazdar včera ,jsem volal do Autotip Halfar zda se mě týká svolávací akce na mou M2 2015 a řekli,že ano tak v červnu jdu měnit tyčky stabilizátoru.Říkali že se to mění většinou při servisní prohlídce.
 
Tak jsem ze zajimavosti oslovil servis Mazda, zda se na mou 6 GH nevztahuje nejaka akce, a prisla mi odpoved, ze ano a to hned 2:
AG014A Výměna tlumících vzpěr zadních výklopných dveří
AH006A Kontrola funkce nastavení výšky sedadla řidiče.

Ani u jednoho nepozoruji problem, nebi treba mozne ze svolavacka jiz byla provedena, ale jeste v SRN? Popr. ma vyznam to nechat udelat? Diky
 
Tak jsem ze zajimavosti oslovil servis Mazda, zda se na mou 6 GH nevztahuje nejaka akce, a prisla mi odpoved, ze ano a to hned 2:
AG014A Výměna tlumících vzpěr zadních výklopných dveří
AH006A Kontrola funkce nastavení výšky sedadla řidiče.

Ani u jednoho nepozoruji problem, nebi treba mozne ze svolavacka jiz byla provedena, ale jeste v SRN? Popr. ma vyznam to nechat udelat? Diky
Nový zadní vzpěry kufru zadarmo ? Proč ne... Jednou by jsis je stejně musel koupit a takhle je dostaneš zadáčo.
 
Tak jsem ze zajimavosti oslovil servis Mazda, zda se na mou 6 GH nevztahuje nejaka akce, a prisla mi odpoved, ze ano a to hned 2:
AG014A Výměna tlumících vzpěr zadních výklopných dveří
AH006A Kontrola funkce nastavení výšky sedadla řidiče.

Ani u jednoho nepozoruji problem, nebi treba mozne ze svolavacka jiz byla provedena, ale jeste v SRN? Popr. ma vyznam to nechat udelat? Diky
Více info ;)
AG014A - tlumicí vzpěry zadních výklopných dveří
AH006A - jednotka nastavení sedadla řidiče
 
Jak se prosím dozvím jestli je to ještě aktuální a jestli se to vztahuje na mé auto please?
 
Posli vin s dotazem do autorizaku. Odepsali mi obratem.
Max6, Natural - diky za odpovedi. ;)
 
Back
Top