• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý TEMPO CAR ZNOJMO s.r.o.

JaMiJa

výkonný člen KLANu
534
Muzu jen doporucit,velmi profesionalni pristup,zaroven i prodej nahradnich dilu,vrakoviste,vesmes prebiraji zakazniky od Kubajse,protoze ten nekomunikuje.S jejich 20ti letou zkusenosti maji co nabidnout...vrele doporucuji.Ja mam jen pozitivni zkusenost.
Specialne vymena vstriku,repasovanych probehla velmi rychle a kvalitne.
Tyto zkusenosti jsou platne od 14.5.2015
 
Natural nemlží, už jenom neví komu všemu to říkal, tak se nechce opakovat :)
No tak trochu si ho nechávám pro sebe jako dvorního mechanika :D

Situace je ve zkratce taková, že i když byl před cca 2rokama z MC "vyškrtnut", tak mu telefon od mazďáků nepřestal zvonit a tak byl více na telefonu než pod autem. Taková krapet neúnosná situace. + ještě začal spolupracovat s velkým autobazarem, takže sečteno podtrženo se volný čas rovná nule ;)
Musím uznat, že i já se musím hlásit dopředu :D ;)

Takže ve zkratce nějak takhle a prostor už můžeme nechat na reference Tempo Caru :cool:
 
Ty vis Robine ze sem si dost stezoval na pristup Kubajse...to jak dela mrtvyho brouka je hodne nasirajici,uz sem se s tim smiril,ale jeho chovani sem dlouho nechapal.
Pokud bych tam nikdy nebyl nereknu,ale kdyz se zname osobne a on nikdy nezvedne mobil a nikdy neodpovi na sms...
Promin ale musel sem to tu napsat.
 
Kdyz je to servisak, zkusenej a odbornej. Tak proc mu treba Robin nezalozi vlakno? Je tu dost lidi, ktery k nemu jezdilo..
 
JaMiJa: Jojo vím o tom, že jsme se spolu bavili na toto téma. V pohodě, rozhodně sem patří všechny názory a zkušenosti ;)
1N7RUD3R: Jelikož by to téma bylo na nic a rozhodně nechci Kubovi zvyšovat jeho každodenní přísun telefonátů a počet nespokojených lidí, kteří se nedovolají nebo se domluví na termínu, který je hoodně daleko a to zrovna nepotřebují.
Časy se mění a Kuba prostě už není hlavním mazda servisákem. Holt je šikovný a dostal se do jiných kruhů ;)
 
Muzu jen doporucit,velmi profesionalni pristup,zaroven i prodej nahradnich dilu,vrakoviste,vesmes prebiraji zakazniky od Kubajse,protoze ten nekomunikuje.S jejich 20ti letou zkusenosti maji co nabidnout...vrele doporucuji.Ja mam jen pozitivni zkusenost.
Specialne vymena vstriku,repasovanych probehla velmi rychle a kvalitne.
Tyto zkusenosti jsou platne od 14.5.2015
Jsem rád, že to pomohlo. Protože mi u nich brali spojku s dvouhmotou a super. Jenom nám trochu zvedli cenu, jelikož dvouhmota byla nerepasovatelná. :D
A to je můj závěr, že pokud budu potřebovat, cokoli - turbo, vstřiky, spojka, rozvody, tak servis GH a 2,0MZR-CD není vůbec drahý, spíše bych řekl, že oproti ostatním značkám levný. :D
 
Jen je to pro mě krapet z ruky...Ale jsou i tací co to mají ještě dál.Hlavní fakt je ze je tu někdo kdo tomu rozumí a ví co dělá.Díky za radu Sedvo ;)

odesláno z mobilu
 
Není zač. Musíme si pomáhat a jelikož mi zavřeli můj oblíbený servis v Břeclavi (mám to z práce 60km), tak základní prohlídky dělám v Autopalace Brno, ale ostatní servis u známého. Ikdyž moje GH toho moc nepotřebuje. Tak jsem potřeboval zjistit, pokud něco odejde (mám 218000km), tak kde, za kolik a aby kvalita odpovídala a Znojmo mi bylo doporučeno, co se týká náhradních dílů.
 
Do tohoto servisu mám v plánu taky zavitat, když ho tu chválíte :) ... potřebuju rozvody a takovou tu mazdí motorovou klasiku :D
Tak uz jsem objednan na utery :) tak jsem zvedav, a pak poreferuji zkusenosti. Zatim ma za me jednicku z flexiblini komunikace a pristupu k zakaznikovi ;)
 
Poslední úprava:
Tak rozvody mi řekl ze dělá za 8600 bez vodní pumpy...Ale origo řemen a kladky s napinakem což máš jistotu ze bude v pohodě.

odesláno z mobilu
 
To sem se neptal,ale zavolej mu a on ti to všechno řekne...

odesláno z mobilu
 
Takže moje zkušenosti se servisem jsou na výbornou. Pánové očividně rozumí své práci, dělají jí kvalitně a nic neomrdávají. Nechal jsem měnit rozvody včetně klíňáku a vodní pumpy, podložky pod vstřikama a zaslepit EGR. Při výměně podložek se přišlo na to, že byla přidřená vačka, nasledovala teda výměna. Při dělaní rozvodů samozřejmě překontrolovali sací koš. Ten byl zasr... jak jetel a když už byli dole tak mi přišli na utržene silentbloky v ramenu... takže taky výměna. Po všech opravách auto projeli a pak ho dali na moji žádost na geometrii. Teď už auto jede jak ma :D ... Po geometrii auto znova projeli. Všechno perfektní nemám jedinnou výhradu. Domluva parádní a odvedená práce, za kterou se fakt stydět nemusí ;)

rozvody 8500 Kč (včetně práce)
pak za další ukony se platí samozřejmě jak díly, tak i prace na hodinu 300 Kč/h (u mě práce 10h
vodní pumpa 4204 Kč
SCV ventil 3500 Kč
vačka 2000 Kč
Rameno 2x 800 Kč
Geometrie 800 Kč
Diagnostika 300 Kč

+ další materiály jako těsnění, podložky pod vstřiky, zaslepování EGRu, atd

Tenhle servis mohu jen doporučit a to, že ho mám nějakých 95 km mě fakt nedrásá. Lepší než to dát místním šarlatánům s nejistým výsledkem. Jednička s mazdičkou ;)
 
Ranec ty jo,ale zase máš jistotu a klid,jako s vložkama Always :D

odesláno z mobilu
 
Ranec ty jo,ale zase máš jistotu a klid,jako s vložkama Always :D

odesláno z mobilu
mno konečně mám z auta ten správný pocit, pohodu a klídek :D .. jasný kdykoliv se muže něco posrat, ale momentálně je ta šance, alespon co se tyče motoru nižší. Teď jsem spokojen jak s jízdou :D nikam to netahne, nemlátí do volantu ,tak i s kultivovaným chodem motoru :D (na ropaka samozřejmě :) )
 
No ja musim zaklepat,u me taky dobrý :) ale furt ještě musim ty dva vstriky vyměnit.Jenže mám i jiný výdaje,tak musí mazdice počkat...

odesláno z mobilu
 
vodní pumpa 4204 Kč

Tenhle servis mohu jen doporučit a to, že ho mám nějakých 95 km mě fakt nedrásá. Lepší než to dát místním šarlatánům s nejistým výsledkem. Jednička s mazdičkou ;)

Předpokládám, že při ceně vodní pumpy, tak použili originál. Jinak tedy za komplet rozvody si zaplatil 12000,- včetně práce. Což je velice dobrá cena, při originálních dílech.
 
Back
Top