• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý TEMPO CAR ZNOJMO s.r.o.

Tempocar mohu doporučit :)

Sehnal jsem tam:
MPS komplet sedačky - 5000kč i s airbagem
MPS prahy
MPS zadní LED světla
MPS černý koberec
MPS přední brzdy

Akorát zadní nárazník MPS přicestoval za pomocí kamaráda z USA :D

Všechno za suprový ceny :)
 
Dneska jsem byl na STK. Tam se mi jenom potvrdilo to, co jsem si myslel. V Tempo jsou fakt dobří a šikovní. Všimli si tam těch utržených silentbloku na spodních ramenech, ktere se nechaly vyměnit a nic dalšího tam už na podvozku podle nich nebylo. Já jsem to dál tedy nezkoumal. Dneska na STK vše testováno a vše bylo v pořádku :) . Tím jenom chci říct, že na ten servis je spoleh ;)
 
mne tento servis odporucil lakyrnik, ze ked mal mazdu tak tiez ju daval servisovat tam a velka spokojnost
vedeli by ste niekto povedat ako rychlo robia servis? t.j. keby som chcel dat menit nejake veci na podvozku tak ci to je nejako na pockanie na objednavku alebo na viac dni? diky za info
 
Určitě tam zavolej a domluv se s nima.Mě vstriky měnili na počkání,ten majitel je fakt odborník,takže ti narovinu řekne přiblížení cenu a čas jaký na to bude potřebovat.

odesláno z mobilu
 
Back
Top