• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Tuzing

mellda

výkonný člen KLANu
439
Dal jsem všechny svoje pičovinky, co jsem na autě dělal, na novou FB stránku i s fotkama a příp. odkazama. Nevím, jestli to není proti pravidlům. Pokud to něčemu tady vadí, klidně to smažte. Nepotřebuju žádnou propagaci. Dávám to sem jen pro inspiraci.

https://www.facebook.com/Mazda-Axela-tuning-100869128118626/

Pokud máte tip na další zlepšováky, klidně sem nějaký hoďte. Nedal jsem tam ještě látkový koberečky a automatický zklápění zrcátek. Jinak by to mělo být snad vše.
 
Nepredpokladam, ze by to niekomu mohlo vadit. Skor naopak. Az na automaticke sklapanie je to skvele, ja by som si skor dala namiesto sklapania stahovanie vsetkych okien dialkacom na leto, ked je v aute peklo.
 
Ten potah volantu vypadá parádně - jak se to instalovalo? Musel se odpojit airbag?
 
Ten potah volantu vypadá parádně - jak se to instalovalo? Musel se odpojit airbag?
Prave nebylo vubec treba nic odpojovat ani nijak rozebirat. Vsechno,co je k instalaci treba,bylo soucasti baleni. Trvalo mi to cca 6 hodin. Ale nespechal jsem a snazil jsem se to udelat peclive.

Odesláno z mého SM-G975U1 pomocí Tapatalk
 
Ahoj, máš ji krásnou.

Od loňskýho léta mám taky M3 2015..
Taky už brousim zoubky na lehčí úpravy.
 
Ten potah volantu, se i mně líbí, asi si ho pořídím, možná i takové kryty pedálů, jak máš ty. Mám už roky takové s nápisem Skyactiv, ale tyhle jsou fakt hezčí.
 
Hezky tuníš, pěkný. Jen jeden dotaz, ten kabel, co ti vede vzadu z té gumy, to je k zadní record lameře? Já to u BK kdysi, protáhl přes průchodku, co je na ostřikovač zadního skla.
 
Hezky tuníš, pěkný. Jen jeden dotaz, ten kabel, co ti vede vzadu z té gumy, to je k zadní record lameře? Já to u BK kdysi, protáhl přes průchodku, co je na ostřikovač zadního skla.
Jo, to je k zadní kameře. Měl jsem to táhnout pod stropnici a tím husím krkem, takže by nebylo nic vidět, ale už se mi to tenkrát nechtělo rozdělávat. Možná to tam někdy zastrčím, uvidím. I takto to nejde skoro vůbec vidět.
 
Back
Top