• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Varování před nákupem na SURE Motorsports

Max6

mistr Mazdího řemesla
3 162
Rád bych varoval potencionální kupující mazďáckých dílů v obchodě na https://www.suremotorsports.com/
V dubnu 2019 jsem přes tuto firmu objednával zboží v celkové hodnotě přes 30000Kč - úchyty zadního diferenciálu, redukce dráhy řazení, silikonové hadice atd...
Problém samozřejmě nastal hned po zaplacení,že zboží,které jsem si komunikací předtím ověřoval,že je skladem najednou skladem nebylo a muselo se čekat na jeho výrobu. Po 2 měsících když jsem jim napsal jestli si už někdo sednul k tý frézce a vyrobil díly mi odpovědi že ANO, díly jsou vyrobeny a hned zítra mi je odešlou (to už byl červen). Další den poslali emailem sledovací číslo zásilky a tím nastal konec. Zásilka se dle sledovacího čísla nejdřív ztratila na území USA a po asi měsící a kontaktu USPS se vrátila zpět odesílateli. Ale ten samozřejmě zatlouká a zatlouká. Jediný rady/pomoci z tohoto eshopu co jsem se dočkal bylo "kontaktujte znovu USPS a problém si s nima vyřešte sám, nazdar".
No, kdybych už párkrát od nich neobjednával levný cetky za pár šupů který od nich dorazily v pořádku,tak bych si mohl nadávat,že jsem "zkusil" nevyzkoušený obchod,ale...
 
Mam stejnou zkusenost s eshopem www.edgeautosport.com
Objednaval jsem veci ve stejne hodnote jako ty, vse se tvarilo, ze je skladem. Po zaplaceni tomu uz tak nebylo.
Kdyz mi ani po tydnu neprisla zprava o vyexpedovani zasilky, tak uz jsem se ozval. Po zjisteni, ze 1/3 mnou objednanych veci nemaji skladem a musel na ne cekat blize nespecifikovanou dobu, jsem objednavku techto dilu zrusil. Nicmene postovne za tyto veci, ktere nemeli skladem jsem jiz zaplatil a penize za ne mi samozrejme nevratili.
 
Sice vam to uz nepomoze a v tychto pripadoch to asi ani nebolo mozne, ale z tohoto dovodu preferujem obchody, kde sa da platit Paypalom. Tento vzdy pri sporoch uprednostni kupujuceho, pri kupe z eBay je to este lepsie, kedze pomoze aj samotny eBay, aj Paypal. Uz som takto kupoval hlinikovu parabolu z Nemecka, ktoru blbo zabalili a pri preprave sa poskodila. Stacilo im povedat, ze ked to reda nechcu riesit oni, budem to riesit s Paypalom a okamzite boli ochotni.
 
Back
Top