• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vestavná navigace Mazda 3 BL

:) ak myslíš toto: BL používá speciální modifikovaný SD protokol, nelze kopírovat, aktualizovat, jedině koupit.
tak to som videl...ale mi nerozumiete, ja sa v tom neorientujem, potrebujem čislo produktu, proste niečo konkrétne, čo mám hľadať...dal som kadekde výraz MAZDA NAVIGATIONS SD CARD a našiel mi tony...ale neviem, čo bude fungovať na tej malej navigácii na BL :)
teda OEM number so Slovenskom, alebo konkrétnu linku...nejaké presné označenie :)
https://www.mazda.sk/servis-a-prisl...mazda3/2008-12/informacne-systemy/BCD166EZ1J/ a bohužel je to fakt poslední... :(
upload_2018-8-31_18-14-17.png
East verze BDB5-66-EZ1G taky poslední, navíc ani není dostupná...
 
Poslední úprava:
V mazdě mi říkali, že je to originál. A funguje, stačílo jen vložit, stála mě i s poštou 1200Kč. Jestli má na konci J nebo K pro mě na funkci nemá vliv ;)
 
V mazdě mi říkali, že je to originál. A funguje, stačílo jen vložit, stála mě i s poštou 1200Kč. Jestli má na konci J nebo K pro mě na funkci nemá vliv ;)
No problém je takový, že MZD Connect v BM/BN není to samé jako Denso v BL. :D
 
Težko něco chápat na telefonu nevidím co tam dal. A možná se podívat na ebay sámi a najít si co potřebujete ;):mad:
 
Možná se v těch vašich zkratkách nevyznám. Ale jak jsem psal již v úvodu mám MAZDU 3 MB rok výroby 2018 a tam mi to funguje. Jen si říkám zda má cenu tady dávat někumu někaký typ když vidím jak tady nekteří reagují. :(
 
Možná se v těch vašich zkratkách nevyznám. Ale jak jsem psal již v úvodu mám MAZDU 3 MB rok výroby 2018 a tam mi to funguje.
Už nevím jak to vysvětlit, že píšeš v tématu o jiném autě a o jiné navigaci. Mapy do navigací Mazda nejsou nějak univerzální.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Všechno jsou to karty pro MZD Connect, ty levné jsou naklonované. Karta pro Denso naklonovat nejde proto je možné koupit jen za plnou cenu a navíc se starými podklady.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Tak tomu nerozumím už vůbec Dealer MAZDY mi potvrdil originalitu výrobku a sám koukal jak opařenej když jsem mu řekl cenu. Karta se uzamkne po vložení do vozu. A vy mi říkáte, že je to klon který prodávají v Německu, Polsku, Lotišsku atd. ? To to dělá asi velká mafie. :confused::)
 
@Kmotrx .... mluvíš o novém systému MZD a tady je debata o systému deset let starém. TO, co funguje tobě na novém, nefunguje na starším.....
 
Tak tomu nerozumím už vůbec Dealer MAZDY mi potvrdil originalitu výrobku a sám koukal jak opařenej když jsem mu řekl cenu. Karta se uzamkne po vložení do vozu. A vy mi říkáte, že je to klon který prodávají v Německu, Polsku, Lotišsku atd. ? To to dělá asi velká mafie. :confused::)
Ne to se dělá tak, ze koupíš jednu originál kartu "pannu" a pak si jich necháš u Číňana vypálit 1000 se stejným CID. Nebo koupíš karty s přepisovatelným CID, jedna serie microSD od Samsungu měla tu možnost.

Bohužel ochrana proti kopírování je u staré navigace Denso trochu jiný level.
 
Odstavil som kamoša, ktorý má MPSku, kupovanú na Slovensku a ten mal OEM: BDB566EZ1. Takže asi jedine tú musím zohnať, čo bude asi mission impossible. 400e je mimo za to. Takže asi veľmi nádej nie je...jedine mať šťastie a odkúpiť niekde na vrakovisku.
 
Pěkný den všem, prosím o radu. U navigace se mi najednou nenačítá signál GPS. Čekám několik minut a nic.
Máte někdo schema zapojení anteny GPS ?
Díky
 
Back
Top