1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

karosérie Voda v zadnom svetlomete

Diskuzi v 'Mazda CX-3 (DK)' zahájil Gató, 16. 5. 2018 v 17:26.

 1. Gató

  Gató člen KLANu

  48
  34
  18
  IMG_0522.JPG IMG_0523.JPG IMG_0524.JPG IMG_0525.JPG
  Dnes som si po prevzatí auta zo servisu, až doma na parkovisku všimol, že mám zadný svetlomet v piatych dverách kompletne zarosený(ten, čo v ňom je cúvačka). Auto mám 2 roky a nikdy som si nič podobné nevšimol. Je to podľa Vás ok?? Voda vo svetlomete by nemala byť, nie?? Podľa mňa to môže spôsobiť korodovanie kontaktov, poškodenie žiaroviek atď...!
  Prikladám aj foto problému a prosím o radu a pomoc ako riešiť tento problém.
  Ďakujem za odpovede.
   
 2. Natural

  Natural správce Člen týmu

  3 259
  1 893
  183
  Nech to pořádně vyschnout. Stačí když na to bude svítit slunce přes den (nebo více dnů) a vlhkost bude pryč. Pokud se to pořádně nevysuší, bude to stále zarosené..
  Majitelé GHček a jiných modelů můžou vyprávět :rolleyes:
   
 3. Kenny

  Kenny výkonný člen KLANu

  148
  25
  28
  Ja mam na skodovke po strete so srnou a po oprave stale zarosenu prednu hmlovku... vyzera to tak, ze niekto zle utesnil, alebo zalozil gumicku na ziarovke.... vraj... vyjadrenie servisu... skus si to pozriet, ci ju nemas spadnutu... vtedy sa zvykne zarosovat
   

Sdílet tuto stránku