• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Vrzani ridicovi sedacky GJ

r1c1

člen KLANu
56
Ahoj, nesetkal se někdo u GJ 2014 s vrzanim ridicovi sedacky? Videl jsem plno vlaken na GH, ale ne GJ.

Jakmile sešlapuji spojku popř. jedu doleva tzn. na sedacku zatlačí pravá hýždě neboli prdel, tak je slyšet vrzaní. I když se opřu do sedačky větší silou a jakoby houpu, tak to vrže. Je to vcelku otravné, zkusil jsem dotáhnout šrouby sedačky ke karoserií, vypadalo to že vrzání trochu ustalo, ale stejně tam je. Víc už nechci utahovat abych nezkurvil hlavy šroubů.

Jde to někde zespod, takže opěrka to není.

Jen jestli se s tím někdo nesetkal.
Díky
 
Ahojky.
Jestli vrže sedačka dole, kovová část, tak to nevím...Mně vrzala bederní opěrka a museli mi v servisu sundat část potahu a nějak vypodložit...Ale funkčnost airbagu je zachována.... Mně to vrzalo hlavně když jsem na sedačku zatlačil...,bedrama....
Měj se.
 
Ahoj, ano, mám stejnou zkušenost. Je tam nějaká závada toho mechanismu zvedání sedačky. Mě to nějak opravili v Palkovicích. Jinak jedině výměna toho spodku. Po opravě se teda nedá sedačka zvedat. Mě to nevadí, manželce naštěstí taky ne, i když je malá.
 
Ahoj, ano, mám stejnou zkušenost. Je tam nějaká závada toho mechanismu zvedání sedačky. Mě to nějak opravili v Palkovicích. Jinak jedině výměna toho spodku. Po opravě se teda nedá sedačka zvedat. Mě to nevadí, manželce naštěstí taky ne, i když je malá.

Mně teda zvedání sedačky odešlo jako první a už je to nějaký pátek (přetahl jsem to a něco tam prasklo) ... ale to vrzání začalo až o dost dýl, každopadně díky za tip, prozkoumám to
 
Dej vědět, jestli jsi na něco přišel. Taky mám úplně stejný problém a je to dost otravný.
 
Dej vědět, jestli jsi na něco přišel. Taky mám úplně stejný problém a je to dost otravný.
Dám, zatím to řeším hudbou :D ... teď mi to nejvíc děla při zrychlení ... ještě že tam mám aftermarket repro .... jediny co tak neni cas, ale urcite se ozvu
 
Back
Top