• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Výfuk pro MX-5 (ND) - doporučení, zkušenosti

Zeggjk

výkonný člen KLANu
106
Ahoj, chtěl vyměnit výfuk na své MX-5. Nejdřív jsem měl jasno, že to bude Hush-O-Matic exhaust. Zaujala mě možnost pomocí cyklovače stěračů si měnit chování výfuku, jestli má být tichý, nebo na hulváta. Ale u tohoto výfuku je už 1/2 roku Sold out, takže tudy cesta asi nevede.
Pak se tu objevil inzerát na prodej výfuku Borla pro Mazdu 3 BM/BN. Ta videa mě hodně zaujala :). Tak Borla dělá výfuk i pro MX-5 že :cool:.
Zase nevím, jestli s borlou budu moc přijet domů někdy před půlnocí, aniž by mě sousedi ukamenovali. Tak jsem si řekl, že než něco pořídím, hodím sem dotaz, dá-li mi někdo z vás nějaké rady či doporučení....děkuji.
 
Co třeba Remus?A nebo jestli se nepletu tak loni dával druhý výfuk @XP3.Mož on by mohl něco doporučit.Já mám na na NC ILMotorsport a jsem spokojený.Celkem decentní.
 
Na ND mám Bastuck, který dávala Mazda i za příplatek od výroby. Příjemně bručí a při delší jízdě neobtěžuje, jsem s tím maximálně spokojen.
Jestli jsi z Prahy, tak se můžeme sejít a poslechnout si ho naživo.
 
Na ND mám Bastuck, který dávala Mazda i za příplatek od výroby. Příjemně bručí a při delší jízdě neobtěžuje, jsem s tím maximálně spokojen.
Jestli jsi z Prahy, tak se můžeme sejít a poslechnout si ho naživo.
Díky za nabídku, sice nejsem z Prahy, ale není problém abych dojel. Jen bych to viděl nejdříve až po 10.7. Snad se na nějakém termínu dohodneme :)
 
Back
Top