1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

  Dismiss Notice

Mazda MX-5

Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, který se vyrábí už od roku 1990 ve čtvrté generaci.

 1. Mazda MX-5 (NA)

  Mazda MX-5 (NA)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to první generace s kódovým označením NA, který se vyráběl od roku 1990.
  Diskuze:
  0
  Zprávy:
  0
  (Neobsahuje žádné zprávy)
  RSS
 2. Mazda MX-5 (NB)

  Mazda MX-5 (NB)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to druhé generace s kódovým označením NB, který se vyráběl od roku 1998.
  Diskuze:
  2
  Zprávy:
  2
  RSS
 3. Mazda MX-5 (NC)

  Mazda MX-5 (NC)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to třetí generace s kódovým označením NC, který se vyráběl od roku 2005.
  Diskuze:
  3
  Zprávy:
  7
  Nejnovější: MX-5 NC videa MaxCZ, 8. 11. 2016
  RSS
 4. Mazda MX-5 (ND)

  Mazda MX-5 (ND)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to čtvrté generace s kódovým označením ND, který se vyrábí od roku 2014.
  Diskuze:
  8
  Zprávy:
  83
  Nejnovější: Jak hodnotíte design? dJn3o, 18. 2. 2017
  RSS
Řadit podle:
Titulek
Odpovědi Zobrazení
Poslední zpráva ↓
 1. Doofer
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  176
 2. Ter Leeloo II
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  196

Nastavení zobrazení témat

Nahrávání...