1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Mazda MX-5

Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, který se vyrábí už od roku 1990 ve čtvrté generaci.

 1. Podřízená fóra

  Mazda MX-5 (NA)

  Mazda MX-5 (NA)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to první generace s kódovým označením NA, který se vyráběl od roku 1990.
  Diskuze:
  0
  Zprávy:
  0
  (Neobsahuje žádné zprávy)
 2. Podřízená fóra

  Mazda MX-5 (NB)

  Mazda MX-5 (NB)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to druhé generace s kódovým označením NB, který se vyráběl od roku 1998.
  Diskuze:
  3
  Zprávy:
  3
  Nejnovější: Koupě MX-5 NB Marty, 8. 6. 2017
 3. Podřízená fóra

  Mazda MX-5 (NC)

  Mazda MX-5 (NC)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to třetí generace s kódovým označením NC, který se vyráběl od roku 2005.
  Diskuze:
  4
  Zprávy:
  8
  Nejnovější: Snivajte so mnou.. lakilaki, 8. 5. 2017
 4. Podřízená fóra

  Mazda MX-5 (ND)

  Mazda MX-5 (ND)Zde se probírá všechno, co se týká opravdové ikony mezi kompaktními roadstery značky Mazda, modelu Mazda MX-5, a to čtvrté generace s kódovým označením ND, který se vyrábí od roku 2014.
  Diskuze:
  13
  Zprávy:
  97
  Nejnovější: Jak hodnotíte design? Natural, 15. 2. 2018
Řadit podle:
Titulek
Odpovědi Zobrazení
Poslední zpráva ↓
 1. vladas75
  Odpovědi:
  1
  Zobrazení:
  120
 2. Bielan
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  106
 3. Doofer
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  276
 4. Ter Leeloo II
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  295

Nastavení zobrazení témat

Nahrávání...