• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Výměna nádobky na vodu ostřikovačů u BM?

P3Ci

výkonný člen KLANu
118
Čau, u druhý Mazdy vyteká voda do ostřikovačů, někde vespod nádoby.

Okoukával jsem to a pravděpodobně zítra to budu rozebírat... Je nějaký fígl jak se k tomu dostat?

Koukal jsem na video kde dělá starší mazdu 3, předpokládám že to bude hodně podobný.


Bude stačit jedno zvedlé kolo na heveru, povolit nárazník na té straně a sundat podběh? Dostanu se tak už k tomu? Nebo musí dolu celý nárazník?
Vybavenej nervama jsem, takže zítra se tomu hodlám cd věnovat. Kéž by byla jen povypadlá hadička, jinak ostřikovače fungují jak vepředu tak vzadu, pouze přímo pod nádobou se po dolití najednou hromadí voda.

-nejedná se o mojí mazdu, ale jinou bm s halogenovejma světlama
 
Tak nastesti jsem jen zkratil hadicku o 2 cm.
Nejaka svinka s predkusem ji nahryzala :(

Pekna pakarna sundavat naraznik bez zvedaku. Na druhou stranu, sofistikovaný...
Každopádně, zde byl můj návod sundání nárazníku YOUTUBE


Jeste ze mam ty cihlicky :) jinak to ale byla krasna prilezitost vrtat se cele dopoledne ve vozitku.

Hadička vypadá naple, ale je to jen proto že o ni byl opřený na fotce nárazník, nechtělo se mi odpojovat elektriku mlhovek atd...
Nádoba by šla takto lehce vyměnit.
Ani nevím proč, asi pro klid duše jsem hadičku omotal elektrikářskou páskou a stahovačkou.

IMG_5420.jpeg IMG_5424.jpeg IMG_5426.jpeg IMG_5428.jpeg
 
Poslední úprava:
Back
Top