• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Výměna zpětného zrcátka za samozatmavovací

iPospa

výkonný člen KLANu
135
Na mém předchozím autě jsem měl samozatmavovací zpětné zrcátko, zvykl jsem si a na Mazdě CX-3 mi to dost chybí. Na zahraničním fóru byl doporučen tento typ
Gentex 50-GENK2AM. Cena komplet kolem 2300.- na Amazonu s clem a dopravou. Napájení 12V by nebyl problém přivést sloupkem z konektoru (možná i přímo z krabice senzorů).
Řešil jste už někdo možnost výměny? Třeba i jiný typ..
 
Na mém předchozím autě jsem měl samozatmavovací zpětné zrcátko, zvykl jsem si a na Mazdě CX-3 mi to dost chybí. Na zahraničním fóru byl doporučen tento typ
Gentex 50-GENK2AM. Cena komplet kolem 2300.- na Amazonu s clem a dopravou. Napájení 12V by nebyl problém přivést sloupkem z konektoru (možná i přímo z krabice senzorů).
Řešil jste už někdo možnost výměny? Třeba i jiný typ..
Ahoj už jsem to přímo do CX3 montoval. Zapojení je naprosto primitivní. Jen + a - do pojistkový skříňky u levý řidičovi nohy. Nic víc
 
Ahoj už jsem to přímo do CX3 montoval. Zapojení je naprosto primitivní. Jen + a - do pojistkový skříňky u levý řidičovi nohy. Nic víc
A jaký typ konkrétně? Jde mi o to, aby to sedělo do Mazda patice co je nalepená na skle..
 
Bylo mi dodáno z originálního příslušenství Mazda 0000-8C-P14
Víc ti neporadím, já to jen montoval do auta.
 
Back
Top