• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

zachytavani oleje catch tank..foto plus hledani chip tun firmy

evzent

nový člen
18
ahoj, tak pridavam me foto meho catch tanku na olej..funguje..zachytava..jednoduche..je tam primo zavit a da se tam super uchytit..trubky levne v hornbachu..a filtr uplne idelani za 170kc na netu..akorat jsem do nej dal trubku a dratenky...
dale se znova pidim po pomoci s pribyvanim oleje..vcera jsem menil olej..vse super..tychy..pak ujel 200km a pribylo 0.5L !!!..porad jsem nenasel nikoho kdo vi co s tim!!!...mazda tehda od toho dala ruce pryc a rychle zmenila motorizaci..anyway..bud to prodam..nebo me napada posledni zkouska..najit chip tuningovou firmu..at vymazou regeneraci!! a uvidim !! jestli to bude ok..jde pryc dpf..a emise pres znameho..jinak to nevidim..takova skoda..tak peklne auto..spotreba vseIMG_20210610_095755651[1].jpgIMG_20210610_095751107[1].jpgIMG_20210610_095743073[1].jpg
 
Back
Top