• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zadní světla wagon - Pomoc ? s číslem dílů

Zlatovlaska

nový člen
8
Zdravím pánové ?‍♀️ předem se omlouvám pokud jsem vložila téma do špatné sekce. Případně prosím moderátory o přesun. ☺️

A teď k jádru pudla ?
Ve zkratce - byla jsem trubka a nacouvala jsem do plotu a ta sviňa neuhla a odneslo to zadní pravé vnější světlo ?‍♀️

Sehnala jsem si v Anglii jiné, ale musím si ověřit výrobní číslo ať nekoupím blbě ☺️ to víte ženská a auto ?

Nebyla by tu dobrá duše, která by mi pomohla zjistit OE číslo dílu? ?
Mazda 6 GH kombi 2.5 MZR
 
Poradím pro rychlejší odpověď přidat foto zadních světel vozu.
GH má mnoho druhů a zrovna na wagon jsou relativně nedostatkovým zbožím viz:
 
Krásné ráno pánové, zde foto. Problém je v tom, že mám rozbitý zámek 5tych dveří, takže se do kufru ted nedostanu ? a servisak má čas až na konci srpna.

IMG_20210714_064633.jpg
 
Mám wagon, ale po FL, když čumím na zadní světla, vypadají dost jinak, takže asi nepomůžu:confused:, hledáš světlo z před FL.

IMG_20180727_162802.jpg
 
Není to starší/novější viz odkaz na téma co jsem poslal, kde jsou popsány druhy zadních světel..
Tyhle základní červená se naštěstí shání relativně v pohodě.
Kód pravého - GS2A-51-150F
 
Zkusil bych zavolat sem:
vypadá že tam mají GHčko na díly tak se zeptat na číslo dílu nebo zrovna od tud za pár peněz vzít.
 
Poslední úprava:
Martin momentálně nemá. Poslední světla na wagon GH se dražila v dražbě u něj a to byl fofr :)
 
Houstone máme tady problém ?
Tak anglan mi poslal jeho číslo na světle. Domnívám se správně, že pro pravostranne řízení bude jiné?
Může mi prosím pěkně někdo prověřit zda je to shodné?
Moc děkuji ?
Foto přikládám

s-l1600.jpg
 
Nejsem teď u PC.
Pokud je design stejný, tak jsou zadní světla stejná jak u pravostranné, tak levostranné verze.

Odkaz na veškerý popis designů zadních světel GH je nahoře - je opravdu hodně druhů.
Odkaz na inzerát, kde přesně tohle světlo prodává český prodejce taky.
Světla na sedan/liftback se u wagonu liší - tvar, 3 řady diod oproti 2 řadám atd atd.

Prostě komplet červené světlo, které bude na wagon sedne a není co řešit.
 
@Macyn drobný OT - ty máš variantu Sport / GTA proto jsou stříbrný, Facelift obyč má nakombinovaný stříbrný a červený linky viz odkaz od Roba ;)
 
Back
Top