• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zajímavé lokace na focení (nejen) aut

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
zde prosím navrhujte zajímavé fotolokace, kde je možné fotit naše auta:

- krajina, voda
- stavby (mosty, unikáty, garáže, parkoviště, rampy, letiště atp.)
- stroje
- ruiny, industrial
- důl, lom
- příroda
- grafiti


Přidávejte vaše fotky a hlavně souřadnice zajímavých a netradičních míst, eventuálně linky na jiné stránky zabývající se tímto tématem - nemusí to být zrovna Mazdy.

Stránka s tipy třeba zde: www.fotolokace.cz. Není sice přímo zaměřeno na auta, ale pár zajímavých míst tam je k nalezení.
 
Poslední úprava:
rovnou přidávám jednu lokaci, o které byla nedávno na srazu řeč (fotku a některé linky si půjčuju z www.ford-mondeo.cz)

Vojslavický most z protektorátu vedoucí přímo pod D1 přes řeku Želivku na cca 75km - sjezd na Hořice 49.596747, 15.204885
 

Přílohy

  • dablmost.jpg
    dablmost.jpg
    204 KB · Zobrazení: 59
Poslední úprava:
Ten most je peknej, to bych se cestou na vychod mohl zastavit. Ja rad fotim auto u LKLN. U zalozni drahy jsou opusteny uly a daj se tam vymyslet pekny fotky. Akorad na to nemam naradi... :( Mam rad i stare industrialni prostredi.
 
Cau, nemate tipy kde dobre nafotit auto? mohlo by se to hodit do budoucna vsem :)

Premyslim kde nafotit SuperB-a pred prodejem ... Nekdo napady? Okoli Pardubic, Prahy, Tynec n. Sazavou?

nasel jsem tohle... clekem zajimavy nektery mista:

plus nejaky tipy tady:
 
imho daleko dulezitejsi nez kde, je otazka jak (ktera se poji s otazkou cim). taky se s tim casto jeste poji otazka jak ty fotky pak nepodelat neumetelskym postprocesem :)
za me osobne je daleko nejlepsi najit klidny a treba i "prazdny" misto, nez nejaky samo o sobe zajimavy, ktery skyta spoustu rusivej prvku. neni nic horsiho nez fotky s velkou hloubkou ostrosti plny kolizi objektu jako treba sloup z kufru, strom ze strechy apod. a tech pojebanejch hnusopostprocesem jsou taky plny internety ;)
ta prvni stranka na tom vw klubu, to je presna ukazka toho, jak spis ne :)
 
hehe ty uz to beres moc profi :)

treba ty Trebenice (hned ta prvni panorama) mi prijde fajn ..
 
jo, ta krajinka se subaru se mi taky líbí. jakože místo i fotka.
ale pro hezký fotky na inzerát je spíš myslím důležitej důraz na auto, než panoramata :cool:

takhle jsem si fotil corollu, když jsme si jí loni přivezli domů. vyjel jsem jen kousek za město, našel opuštěnou silničku... na inzerát mi tenhle typ fotek přijde optimální + samozřejmě fotky detailů, podvozku, interiéru atp.
View album 81
a samozřejmě, kdyby bylo na pozadí ještě míň stromů a sloupů, bylo by to ještě lepší.
 
Ahoj, doporučuji super místo v každém ročním období. Kaplička na Hradišťku ve Velkých Bílovicích

IMG_20201122_181843.jpg
 
Pekná fotka, škoda tých ľudí nad kapotou a tej striešky čo tam trčí pod čelným oknom.. stačlo urobiť dva kroky doprava možno alebo 10min fotošopu.. ;)

Ja prispejem jednou historickou (ešte nemám tie správne držiaky značky), asi 100m od nášho domu v poli. Stačilo zacúvať pár metrov z cesty pri západe slnka. Kompozícia mohla byť trošku lepšia, to uznávam..

received_317955165557834.jpeg
 
Poslední úprava:
myscho: i ostrost (důležitější je tady asi ten předek). ale jinak fajn a přesně ukázka toho, co jsem psal. volný prostranství, dobrý světlo a dobrá technika je víc než nějaká pamětihodnost na pozadí ;)

teda taky se toho někdy dopouštím, ale na inzerát mi to přijde už trochu jako takový opíjení prodávajícího rohlíkem :)
oPvUxFk.jpg
jo a sorry, že zase nemazda ? a ta pamětihodnost je vrátenský větrák.
 
Poslední úprava:
Máte tip na poľnú cestu s nerušivým okolím v blízkosti Prahy, kde by sa za dobrého počasia za autom prášilo a zároveň by som mohol ísť aspoň 30 bez strachu o kolesá?
Nejaká rovnejšia prašná cesta..
 
Poslední úprava:
full


třeba taková?
 
Poslední úprava:
Back
Top