• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

automat zpátečka plus rádio

Tankboy

nový člen
23
Nazdárek ;) Tak jsem si pořídil cx 3 v automatu, mám to týden a už mě to sere :-/ zpočátku při zařazení na R se vyplo rádio , zobrazili se parkovací senzory vzadu a při couvání pípalo. Při zařazení D se klasicky přeplo na rádio , určitě znáte . Dneska ráno v pohodě , odpoledne domů, zařadím R obrazovka se přepne na senzory a rádio vesele hraje dál. Senzory fungují normálně , všechno pípá, akorát to rádio se nevypne. A mě to pěkně sere. Prolezl jsem všechno v nastavení, ale nikde jsem nenašel , aby se rádio při zpátečce vyplo. Tak buď jsem blbej, nebo si to dělá co chce. Nějaké rady , jak donutit rádio , aby nehrálo na zpátečku ?? Mačkat čudlík mute mě nebaví, stejně pak nehraje rádio, ani když dám D. Díky za rady Hans
 
Tak tohle mi to dělá i v M3 ale nějak mě to zrovna netrápí. Nicméně sem tam se rádio při kameře vypne a většinou ne..

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top