• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Ztráta výkonu 2.2 MZR-CD

nelso

nový člen
4
Zdravim...pri zrychlovani sa mi stavalo ze mi na cca sekundu motor stratit vykon ( ako take trhnutie). Stavalo sa mi to tak raz za mesiac...poslednou dobou sa to zacalo castejsie opakovat...samozrejme ako najlacnejsie riesenie som vymenil palivovy filter ale ziadna zmena k lepsiemu. Vcera som prisiel z dovolenky a cestou naspat po dialnici som mal rovnako pridany plyn a auto si raz zrychlilo a raz spomalilo a robilo mi to skoro celou cestou a ten pokles a narast vykonu uz trval dlhsie ako sekundu az som sa bal ze nepridem domov.....Auto startuje pekne na volnobehu otacky nekolisu, motor ma rovaky zvuk ako pred tym.....stretol sa tu niekto uz s tymto problemom???
 
Je potřeba aspoň ForScanem přes mobil nalogovat alespoň základní PIDy jako otáčky, teploty, tlaky, pozici pedálu plynu, vstřikované množství ... bez toho je to na křišťálovou kouli, i kdyby se s tím někdo setkal.
 
Je potřeba aspoň ForScanem přes mobil nalogovat alespoň základní PIDy jako otáčky, teploty, tlaky, pozici pedálu plynu, vstřikované množství ... bez toho je to na křišťálovou kouli, i kdyby se s tím někdo setkal.
Napichol som to na diagnostiku a je tam len tato chyba....ale ci to ma nieco spolocne s tymi stratami vykonu to netusim...
Resized_Screenshot_20210622-201453_EOBD_Facile.jpg
 
Zdravím všechny mazďáky. Mám krátce CX7 2.2 MZR-CD AWD 2184ccm\127kW\173HP r.v.2010 najeto cca 160.000km.Byla chycena na klice klasicky přicpané sání oleje karbonem od podfukujících vstřiků. Udělal jsem si komplet GO motoru ten funguje na 1čku najeto cca 8.000km po GO a začíná o projevovat nějaká závada, že když jedu tak auto ztratí výkon tak pustím plynový pedál a hned ho zase sešlápnu a auto jede na plný výkon. Osobně si myslím že je někde problém v elektronice plynového pedálu. Setkal jste se s tím už někdo? a co bylo příčinou. Děkuji všem za info.
 
Back
Top