• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Zvuky ventilátoru v interiéru

Tak jsem na to přišel, vzhledem k tomu že dcera jako spolujezdec za pomalejší jízdy neustále pootevírala okénko, po dojezdu na SK jsem v nastavení zablokoval otevírání oken u spolujezdce a pasažerů....na druhý den se cestou na benzinku objevil ten divný zvuk...samozřejmě jsem při hledání příčiny nejdříve zkusil tlačéítkem u spoluejzdce okno zda nejde dobvřít ale nešlo, proto že to byl zablokované...tak jsem hledal dál vyndal kastlík kontroloval kabinový filtr odstranil nějaké jehličí pod kapotou až na zpáteční cestě na to přišla manželka když jsem to otevírání oken odblokoval šlo to dovřít ještě o 3-4 mm...taková hloupost a jak to dokáže potrápit....mazdu mám 3 měsíce a s tím nastavením a asistenty pořád bojujio_O
 
Back
Top