• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nákup ojeté Mazdy 6 s benzínovým motorem

Výbavou jsem myslel, jen kůži, její barvu vč vybarvení polstrování dveří aj. (může být do tmavé vínové - nevím, jestli je to vždy, já mám na dveřích a panelech vínovou) - v Německu byla větší variabilita v objednávání kůže, možná i šíbru, už si přesně nepamatuji. Myslím, že MRCC, další asistenty, vyhřívání volantu aj. byly již napevno spojeny s motorem 2,5i. Proto jsem posílal katalogy na prostudování. A podívej se samozřejmě na popis.

Na sedadlech jsem si také ničeho nevšiml.
 
btw u te prvni mi nesedi fotky sedacek ... tady je jasne videt ze to jsou tri ruzne sedacky ....
Na sedačkách nevidím nic zvláštního. Nevkládej sem prosím screenshoty fotek dostupných na internetu (které se dají stáhnout) ve formátu PNG. Příspěvek jsem upravil tak, jak má vypadat, s ohledem na kvalitu informací (foto z mobile.de/autoscout24 jde stáhnout) a zabraný prostor.

Kizoku a Nakama jsou německé akční výbavy, něco jako aktuální Homura u nás. Vždy to je nějaký výhodný paket, který může být levnější než ta nejvyšší ceníková výbava, případně něčím zvláštní, případně kombinace slabší výbavy s efektními doplňky.
 
Poslední úprava:
Verze a pakety v Německu mají jiné značení a skladba se může lišit od českých. Německé jsem tady vystavil před pár dny. Pokud myslíš, že ti pomůžou české, mrkni sem do fóra. Ale německé v češtině opravdu nenajdeš...
 
aha .. mozna uz vim kde je zakopanej pes .. ten link mi nefunguje.. muzes dat prosim odkaz jeste na

Oops! We ran into some problems.​


You do not have permission to view this page or perform this action.

tema nemeckyma myslis tento post? https://www.mazdaklan.cz/threads/nakup-ojete-mazdy-6-s-benzinovym-motorem.4844/post-98206
tam je pouze kizoku intense ... je nekde komplexni pohled a porovnani modelu? podobny tomu co jsem poslal ja.. v nemcine to neni problem ..

diky
 
OK, mám ještě toto...
 

Přílohy

  • Mazda 6 preisliste_technische_info_DE.pdf
    1,5 MB · Zobrazení: 44
jinak ten soubor je asi presne to co jsem hledal .. tzn hledam sports-line + kizumi intense kombinaci abych mel tu "co mozna nejvyssi" vybavu
 
Ahoj kluci, rozhoduju se ted mezi 2018 a 2017 modelem (2.5i) .. libi se mi vic ten novejsi jak zvenku tak i interier a navic ma odvetrany sedacky (Coz je prej horsi na udrzbu - ucpavaj se??)

Primarne co me naklani na starsi model 2017 je, ze nema jeste vypinani valcu na ktere hodne lidi nadava (klepani/vibrace) ...

Jake jsou vase nazory a co byste doporucili? Hledam idealne tu nejvyssi vybavu (resp Revolution Top, Takumi mit uplne nemusim ale tam je fajn to ambienti osvetleni vevnitr - ale rozhodne to neni priorita)
 
Poslední úprava:
Ahoj kluci, rozhoduju se ted mezi 2018 a 2017 modelem .. libi se mi vic ten novejsi jak zvenku tak i interier a navic ma odvetrany sedacky (Coz je prej horsi na udrzbu - ucpavaj se??)

Primarne co me naklani na starsi model 2017 je, ze nema jeste vypinani valcu na ktere hodne lidi nadava (klepani/vibrace) ...

Jake jsou vase nazory a co byste doporucili? Hledam idealne tu nejvyssi vybavu (resp Revolution Top, Takumi mit uplne nemusim ale tam je fajn to ambienti osvetleni vevnitr - ale rozhodne to neni priorita)
mám M6 r.v 2019 a vypínání válců nemám ;)
 
Záleží na motorizaci. Vypínání válců má jen 2,5 litr G194. A ano je to otravné. Přes léto celkem klid, ale teď přes zimu je to s nějakého důvodu trochu intenzivnější. Řešení je nejezdit ekonomicky.;)

Jinak odvětrávání se nijak neucpávají a bez něj bych asi kožené sedadla nechtěl. Rozdíl v osvětlení mezi Takumi a zbytkem je jen, že Takumi má všechny žárovky uvnitř LED. Bohužel jinak je interiér 6ky v noci nuda a zklamání.

Jinak jako další + verze 2018 bych viděl lepší světla (více segmentů)
 
Primarne co me naklani na starsi model 2017 je, ze nema jeste vypinani valcu na ktere hodne lidi nadava (klepani/vibrace) ...
Rekl bych ze tohle ruzne, kus od kusu. Ja na me M6 vubec nepostrehnu, kdy se dva valce vypnou. Jenze treba kolega z prace taky koupil novou M6, taky v 2019 (rozdil par mesicu, on ma sedan ja kombi), a u nej je to opravdu znat.

Srovnavaly sme nase auta, chvili se jelo jednim pak druhym, opravdu sem to nechapal. A kolega taky ne. Rikal ze to snad musi byt na me M6 porouchane, nebo co. Jenze pak sem se pri prvni prohlidce ptal v servisu jestli tahle ficura na mem aute vubec funguje, a bylo mi receno ze ano...
 
@tommas jj ta svetla jsou super .... to uznavam ... jsem prave na vazkach ... mam zamlouvenou jizdu s novou mazdou tak uvidim jak moc to bude znat.. potreboval bych se v tom projet abych vidle jak moc by me to sralo .. nejste nekdo nahodou nekdo z okoli Pardubic / Tynce nad Sazavou?

@vladas75 ja prave chci jenom automat.. naradil jsem se uz dost :D

@SimSon kupoval jsi novou nebo jetou? bych byl rad kdybych vychytal taky takhle neznatelnou verzi :(

+ dalsi vec ktera nahrava pro novejsi verzi je AndroidAuto :( a krasna palubka ... jenze u tech 2018 verzi se jen tezko vlezu do 600k :(
 
Back
Top