• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

představení Mazda2 Hybrid (Toyota Yaris)

To už by som radšej kúpil tú Toyotu. Napríklad kvôli lepšej skúsenosti s ich servisom.
 
Tak to som sklamany. Kedze ja moc dizajn Toyoty nemusim.
Ale tak mohli si dat trocha namahy aspon trocha tam priniest nieco svoje(zmenu loga neratam :D). To uz aj VW group sa viac snazi. Ale tak chapem ze setrenie nakladov. Dufam ze ine modely takto neznasilnia :)
No v dnešní době to bude více a více časté, že se budou jen lepit jiná loga. V koncernu VW to dobře znají.
 
Mazda už měla "svojí" 121 - aka Ford Fiesta. Tam bylo vtipný, že co bylo vidět pouhym okem neslo logo Mazda a co bylo míň vidět (konektory, plasty zadních světel,...) mělo logo Ford. Ale auto jako takový splňovalo to na co bylo zamýšlený...
Pokud ty auta za něco stojí,tak nemám vůbec nic proti takovejmhle spojením a je lepší ať tam z tý hlavní automobilky (v tomhle případě Toyoty) zůstane co nejvíc.

Nejhorší varianta je když se ty auta doslovně smontujou ze dvou. Opravoval jsem elektriku na Dodge Caliber, kde byl kvůli milovníkům nafty použitej motor a kabeláž od VW. Moc větších zrůdností co tam takhle ty dvě automobilky zbastlily jsem neviděl
 
Poslední úprava:
Novy Yaris se mi vubec nelibi, starsi generace jsou o dost hezci. Interier pusobi levne, hlavne ty digi budiky :) Naopak jsem ted rad, i kdyz mnozi mi to rozmlouvali, ze jsem stihl objednat tu "starou" Mazdu 2 na rok 2022.
 
Mazda 2 benzín = Mazda 2
Mazda 2 hybrid = Toyota Yaris?

Inak to sa bude servisný tím Mazdy preškoľovať na hybridy kvôli jednému modelu, ktorý ani nie je Mazda, alebo sa s Mazdou 2 hybrid bude jazdiť na servis priamo do Toyoty?
 
Mazda 2 benzín = Mazda 2
Mazda 2 hybrid = Toyota Yaris?

Inak to sa bude servisný tím Mazdy preškoľovať na hybridy kvôli jednému modelu, ktorý ani nie je Mazda, alebo sa s Mazdou 2 hybrid bude jazdiť na servis priamo do Toyoty?
Nebude to kvůli jedinému modelu... To spojení Toyo-Mazda je pro hlavně kvůli elektro pohonu (pro Mazdu), takže modelů s technikou Toyoty bude určitě přibejvat. To se ale dalo očekávat už v době "spojení" Mazdy s Toyotou.
A pro mechaniky to nebude nic speciálního,... Hybridní pohony od Toyoty jsou jednoduchý.
 
Back
Top