• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Android Auto - instalace v Ostravě

Taky jsem se k tomu už dokopal, ale měl jsem menší problém, přerušovalo se mi spojení při připojeném telefonu, zjistil jsem že ty jehlicky pro připojení konektoru byly trochu ohnute a asi byl díky tomu špatný kontakt, takže jsem trochu porovnal a už asi 3 měsíce bez jediného problému, tak jen rada kdyby náhodou měl někdo podobný problém.

Jinak tu tlumící pásku nebo něco, pomůže to vylepit s tim ty plasty hlavně středového tunelu? Přijde mi že v tom až moc často praská a docela mi to leze na nervy (dělalo to i před zásahem) myslel jsem si že to složím nějak precizněji a praskání se zlepší ale je to zhruba stejně jak z fabriky ?
 
U trojky a šestky praská v tom ovládání klimatizace. Je to špatně použitý plast a moc s tím nejde dělat. Vyndat jej taky není zrovna jednoduché. Stačí silněji stlacit tlačítko na klima panelu, jakékoli. Pak v něm praskne. Je to jediné co mě vadí. Bavíme se o ročníku 2014 až 2018.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak som sa dnes odhodlal nainstalovat do mojej M3 2017 android auto. Krabicku a kable som si objednal pred vyse mesiacom z Aliexpresu, ale z francuzkeho skladu za cca 60€, nastudoval na youtube rozoberanie stredoveho tunelu a displeju (
) .Este som si objenal z Alzy plastove nastroje na rozoberanie plastovych dielov. Zhruba za 2h som to mal hotove , zapojil telefon ,nastavil co chcelo nastavit a vsetko funguje tak ako ma.
Software mi updatli na verziu 70 ..... v servise mazdy ,ked som bol na vymene oleja v zime. Vtedy som sa pytal co by to u nich stalo a kolko trva to zapojenie kablov. Cena bola tusim 370€ a 4 h roboty.
 
Pokud máš verzi 70. můžeš mi ověřit že na displeji tvé M3 máš lištu při mapě na boku či na spodní straně?

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Lista je na boku, v nastaveniach sa da upavit bud vlavo alebo na pravo

naistalovanu mam verziu 74
 
Počkej. Tak teď ti nerozumím. Mám taky verzi 74 a v té už mám listů pouze naspod a jakékoli nastavení jej neovlivní. Údajně je to právě verzi 74 a jiným DPI.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
tak to ti nepomozem, popisal som co mi po spusteni AA, umoznilo nastavenie, doslova mi dalo na vyber: lišta blizsie k vodicovi alebo dalej od vodica. cize v lavo alebo v pravo
 
Tak pokud vím, tak je tam volba zda má být navigace blíže k řidiči nebo dál od řidiče. Nikoli samotná lišta..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Zdravím, někdo z okolí Příbrami, co by mi pomohl s instalací Android Auto do CX-5 rv.2017?

Díky

 
Mám dotaz, přemýšlím o upgradu vlastně hlavně kvůli toho, že mě štve to, že když připojím telefon přes BT k autu ale mám puštěné rádio, tak zvuky jdou přes BT vlastně nikam, musel bych z rádia přepnout na BT výstup. Jak je to s tím novým HW a SW, funguje to jinak, tzn. že mi zvuky jdou do repráku i přes puštěné rádio nebo se to chová pořád stejně blbě? Dík.
 
@ExtraCop toto není záležitost Mazdy, ani infotaimentu, ale samotného telefonu.. pokud nevyužíváš BT pro přehrávání audia, tak stačí v nastavení bluetooth u kontrétního zařízení/auta vypnout možnost "Zvuk".. sám to tak využívám ve služební Octávii a notifikace atd, ti budou hrát z mobilu..

P.S. samozřejmě první volba bude povolena, ale takto se to tváří při odpojeném autě :)

Screenshot_20230904_145925_Settings.png
 
Díky, nějak mi nedošlo, že to stačí takhle přepnout :) Ale doufal jsem, že to novější systémy už nějak umí vyřešit i bez toho, abych přepínal výstup mezi rádiem a BT, abych mohl mít puštěné rádio a zároveň mi šly zvuky do repráků v autě... :)
@ExtraCop toto není záležitost Mazdy, ani infotaimentu, ale samotného telefonu.. pokud nevyužíváš BT pro přehrávání audia, tak stačí v nastavení bluetooth u kontrétního zařízení/auta vypnout možnost "Zvuk".. sám to tak využívám ve služební Octávii a notifikace atd, ti budou hrát z mobilu..

P.S. samozřejmě první volba bude povolena, ale takto se to tváří při odpojeném autě :)

Zobrazit přílohu 47586
 
Ahoj Mazďáci.chci si nechat nainstalovat do své M3 BM Android Auto. V servisu za to chcou 5t.+ práca 😥 Mohl by jste mi někdo, kdo tomu rozumíte, pomoci s výběrem vhodné sady k instalaci, ale hlavně kdo by byl ochoten mi to následně přehodit? Musel by se navíc ještě aktualizovat MZD Connect,teď tam mám verzi 59.00.502
Jsem z Holešova.
Dík moc
Luděk
 
Není to složité. Na YouTube najdeš postup.
Koupíš sadu na aliexpress a nejprve jako první provedes aktualizaci systému na verzi 70. Po aktualizaci vymenis zakoupený HW a tot vše. Mám to tak i já a funguje.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Není to složité. Na YouTube najdeš postup.
Koupíš sadu na aliexpress a nejprve jako první provedes aktualizaci systému na verzi 70. Po aktualizaci vymenis zakoupený HW a tot vše. Mám to tak i já a funguje.

Samsung S22 256GB Tapatalk
No,právě že se znám,to by nedopadlo dobře 😞
 
Zdravíčko, taky se již nějakou dobu chystám na instalaci Android auto, nicméně mám trochu bobky z toho, že se nepovede aktualizace systému - někdo tu myslím psal že cca 1-2% vozů mají vadnou CMU a nový software se nepovede nahrát. V tu chvíli se stává vůz nepojízdný. Z Mazdy stojí desítky tisíc, proto jsem koukal na ebay, jsou tyto jednotky z USA nebo jiných zemí kompatibilní pro mazdu z českého trhu? Případně z BM na BN? Nevím přesné označení svojí jednotky, mám M3 BN 2.0 sedan.
Odkaz ebay
Odkaz ebay
 
Poslední úprava:
Zdravíčko, taky se již nějakou dobu chystám na instalaci Android auto, nicméně mám trochu bobky z toho, že se nepovede aktualizace systému - někdo tu myslím psal že cca 1-2% vozů mají vadnou CMU a nový software se nepovede nahrát. V tu chvíli se stává vůz nepojízdný. Z Mazdy stojí desítky tisíc, proto jsem koukal na ebay, jsou tyto jednotky z USA nebo jiných zemí kompatibilní pro mazdu z českého trhu? Případně z BM na BN? Nevím přesné označení svojí jednotky, mám M3 BN 2.0 sedan.
Odkaz ebay
Odkaz ebay
Ahoj,

vadná v tom smyslu, že čtení zvládá v pohodě, ale nejde zapisovat na nějaké bity.

Jinak nemyslim si, že bys byl pak nepojizdný. Je to upgrade infataintmentu, tedy nepůjde ti rádio, displej s nastavením atd, ale s nastartování a jízdou by to snad nic společného být nemělo. Snad někdo zkušenější potvrdí.

Případně si zavolej do autorizovaného servisu, myslím, že to za hodinu/dvě práce dle ceníku udělají. Můžeš si ověřit zda jsou pojištění kdyby to odešlo. Já to tak chtěl dělat a volal jsem do Jeremiášova v Praze, ale nakonec jsem se do toho pustil sám. Pokud máš v záruce, tak by to měli udělat zdarma.
 
Jinak nemyslim si, že bys byl pak nepojizdný. Je to upgrade infataintmentu, tedy nepůjde ti rádio, displej s nastavením atd, ale s nastartování a jízdou by to snad nic společného být nemělo. Snad někdo zkušenější potvrdí.
Je to přesně tak.
Navíc v případě nezdaru jsou na klanu členové, kteří umí bricknutou jednotku opravit ;)
 
Back
Top