• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Antikorozní nástřik podvozku a dutin

hm doris u nas nebyl schopny jej sehnat, co se tyce podvozku tak i za ty leta ten podvozek nevykazuje nejak zvlast velkou korozi tohle jsem delal jen z prevetivnich duvodu, nekde jsem docetl to ze zacinajici korozi nezastavis ale pouze odalis.... nejvetsi strach sem mel jak bude vypadat kdyz sundam zadni kobercove podbehy , ono tam neni zadna ochrana cos se nedivim proc hnijou lemy ....
 

Přílohy

  • TOSH0701.JPG
    TOSH0701.JPG
    241,7 KB · Zobrazení: 115
porat nevim co vymyslet do podbehu jak vymyslet ten koberec- nechce se mi kupovat ten plastovej
 

Přílohy

  • TOSH0907.JPG
    TOSH0907.JPG
    267,3 KB · Zobrazení: 186
  • TOSH0913.JPG
    TOSH0913.JPG
    254 KB · Zobrazení: 184
  • TOSH0912.JPG
    TOSH0912.JPG
    253 KB · Zobrazení: 177
  • TOSH0914.JPG
    TOSH0914.JPG
    263,9 KB · Zobrazení: 180
  • TOSH0916.JPG
    TOSH0916.JPG
    274 KB · Zobrazení: 178
  • TOSH0918.JPG
    TOSH0918.JPG
    265,6 KB · Zobrazení: 176
  • TOSH0919.JPG
    TOSH0919.JPG
    261,7 KB · Zobrazení: 177
Existuje realna moznost, ze nejaky servis (ci jine pracoviste) dokaze kvalitne obstaravat takovouto peci o podvozek a dutiny? Nebo je clovek v tomto plne odkazan na svuj um a vuli?

Kdyz jsem se ptal u dealera, kde mam auto objednane, zda by mi takove osetreni podvozku udelal, tak se prilis netvarili. Bylo to neco ve stylu: "Bezne to nedelame, ale obcas to zakaznici pozaduji, tak to udelame. Nejake pripravky tu na to mame." To ve me prilis duvery a nadseni nevzbudilo. Chapu, ze jde trochu o stret zajmu, ze by dealer radsi prodaval nova auta. Ale zase na druhou stranu dnes se rika, ze na novem voze az takova marze neni, ze se hodne vydelava na originalnim servise. A ja bych jim to preci zaplatil.
 
dokaze kvalitne obstaravat takovouto peci o podvozek a dutiny

ano, šance existuje. Dělají to i v autorizáku, ale spíš tak, aby se neřeklo a jenom kde je to vidět, což je k prdu .... Jsou i specializované firmy, tímto se zabývající nebo se možná půjde dohodnout s MAXem, který to dělá s komplet odstrojením podvozku ,-)
 
Když jsem byl nechat tady v autorizáku dělat geometrii, tak vedle dělali podvozek na tušim GJ snad. Dělali to body od Bernera, ale jak moc detailně jsem nezkoumal, jen jsem si všim podběhu.
Spíš jsem se věnoval svýmu, abych jim neoddělal lasery a sobě lemy :D
 
ano, šance existuje. Dělají to i v autorizáku, ale spíš tak, aby se neřeklo a jenom kde je to vidět, což je k prdu .... Jsou i specializované firmy, tímto se zabývající nebo se možná půjde dohodnout s MAXem, který to dělá s komplet odstrojením podvozku ,-)
Přesně tak, když jsme se dívali na fakturu z autorizáku, tak bylo jasné, že použili tolik materiálu, kolik např. Honza (Max) na 1/3 podvozku. Takže asi tolik k provedení práce.
Třeba já se chystám letos k Honzovi do Příbrami na podvozek na GH, ale vůbec nevím, jak to bude mít Honza s časem.
 
Tak ja moc nevim, kdo je Honza/Max a nakolik je ochotny kde komu takhle auto opecovavat ;]. Vlastne mi slo o to, zda ma nekdo nejake reference, abych zvolil nejakou rozumnou sluzbu. Videl jsem na MC nejake clanky k teto peci (tusim od @Doris), ale sam se do toho poustet nehodlam a ostatni moc neposoudim. Zatim jsem v Praze nasel autokempirstvi.cz, coz me laikovi prijde docela slusne, mozna trosku vyssi cena.
 
Tak ja moc nevim, kdo je Honza/Max a nakolik je ochotny kde komu takhle auto opecovavat ;]. Vlastne mi slo o to, zda ma nekdo nejake reference, abych zvolil nejakou rozumnou sluzbu. Videl jsem na MC nejake clanky k teto peci (tusim od @Doris), ale sam se do toho poustet nehodlam a ostatni moc neposoudim. Zatim jsem v Praze nasel autokempirstvi.cz, coz me laikovi prijde docela slusne, mozna trosku vyssi cena.
ono jde o to :) od kud jsi :) ... jinak dělám si to sám, ale vím, že to kousek od nás ve vesnici dělá jeden maník prý taky poctive.
já používám toto: http://www.srovnanicen.cz/q/tlumex plast plus/
 
ono jde o to :) od kud jsi :)
Pracuju v Praze, takze hledam tady. Pravda, ze jsem to zapomnel napsat. Samozrejme dojet se da leckam, ale aby to za to stalo ;].

Ja si na to sam netroufnu. Jednak nemam kde zvednout auto a pri mem stesti bych neco udelal blbe a moc bych si nepomohl. Ale ja nemam problem zaplatit za sluzbu, kterou sam delat nechci a budu si myslet, ze platim za dobre odvedenou praci. Vsichni se nejak musime zivit (a na ty Mazdy vydelavat ;] ) a na druhou stranu nemuzeme delat vsichni vsechno ;].
 
Pracuju v Praze, takze hledam tady. Pravda, ze jsem to zapomnel napsat. Samozrejme dojet se da leckam, ale aby to za to stalo ;].

Ja si na to sam netroufnu. Jednak nemam kde zvednout auto a pri mem stesti bych neco udelal blbe a moc bych si nepomohl. Ale ja nemam problem zaplatit za sluzbu, kterou sam delat nechci a budu si myslet, ze platim za dobre odvedenou praci. Vsichni se nejak musime zivit (a na ty Mazdy vydelavat ;] ) a na druhou stranu nemuzeme delat vsichni vsechno ;].
tak s tím nelze nic jiného než souhlasit :) Jsou věci do kterých je lepší se nepouštět, pokud si člověk není jistý. Lepší jak být takový brouk Pytlík práce všeho druhu, ale k ničemu :D ... tak v Praze bohužel neporadím :)
 
Honza je náš precizní mazďák a je z Příbrami. Takže z Prahy ideální a kluci tam za ním jezdí. S trochou nadsázky se dá říct, že stříkal dutiny půlce mazdaclubu :)))

Tady třeba foto z poloviny práce na Markově GJ:
 

Přílohy

  • 11080949_10206576265865708_3844886937902445152_n.jpg
    11080949_10206576265865708_3844886937902445152_n.jpg
    126 KB · Zobrazení: 276
Honza je náš precizní mazďák a je z Příbrami. Takže z Prahy ideální a kluci tam za ním jezdí. S trochou nadsázky se dá říct, že stříkal dutiny půlce mazdaclubu :)))

Tady třeba foto z poloviny práce na Markově GJ:
tohle je krásná práce :) tam bych byl u něj pečenej vařenej a na to abych to dělal sam doma bych prděl :D
 
Mno nějaký návod by se hodil,jak postupovat,co nezanedbat,co není tak důležitý a hlavně co se dá ještě zachránit když už rez mírně útočí,chystám se na to sám,taky malá rada od zkušených jaký materiál použít.Škoda že tu Max není...

odesláno z mobilu
 
V sobotu byla CX-3 u @Max6 na ošetření dutin a nástřiku podvozku.U Honzi je výhoda že zná Mazdy dokonale,zná jejich slabiny a ví kam šáhnout.
Na ošetření byli použity přípravky zn.DINITROL.
Honzo děkuji za dobře provedenou práci a několik dobrých rad a poznatků.:)
Přikládám foto..


IMG_20160227_083930.jpg20160227_151556.jpgIMG_20160227_083937.jpg 20160227_151725.jpg 20160227_154119.jpg IMG_20160227_103210.jpg
 
V sobotu byla CX-3 u @Max6 na ošetření dutin a nástřiku podvozku.U Honzi je výhoda že zná Mazdy dokonale,zná jejich slabiny a ví kam šáhnout.
Na ošetření byli použity přípravky zn.DINITROL.
Honzo děkuji za dobře provedenou práci a několik dobrých rad a poznatků.:)
Přikládám foto..


Zobrazit přílohu 4690Zobrazit přílohu 4687Zobrazit přílohu 4691 Zobrazit přílohu 4688 Zobrazit přílohu 4689 Zobrazit přílohu 4692


Ahoj prosím tě o info co to obnáší časově a finančně ( asi raději do soukromé zprávy ) na Mitsubishi jsem si to nechal dělat v Praze u autoklempirstvi.cz http://www.autoklempirstvi.cz/nastrik-podvozku-a-ochrana-dutin.html a naprostá spokojenost , mohu jen doporučit. Ale k Příbrami jezdim na chalupu a bylo by to pro mě jednodušší. V Praze jsem nechal auto 3 dny, takže složitější doprava tam a zpět
 
Poslední úprava:
Back
Top