• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Auto Android len cez kábel?

janko986

nový člen
18
Auto Android mi fachčí cez kábel (CX5 2019 a Samsung A71). Aktuálne mi na Samsungu prebehla aktualizácia na 11ku, po nej sa mal Samsung napojiť na AA aj bezdrôtovo.
Blbá otázka: Prečo aj pri zaškrtnutom políčku to bezdrôtovo neide. Bluetooth, dáta aj GPS sú zapnuté.

Odoslané z SM-A715F pomocou Tapatalku
 
V poslední aktualizaci firmwaru Mazda Connect bezdrátové Android Auto je.
 
No to máš dost starou verzi,přesto ještě počkej,než se uvolní ta s bezdrátem.
Zatím není,snad jen v Mazdě za peníze.
 
V poslední aktualizaci firmwaru Mazda Connect bezdrátové Android Auto je.
Ja mam najnovsiu ver. 367A a najnovsie AA v mobile, ale nezda sa mi ze by to malo fungovat bezdratovo. Ziadnu taku volbu som tam nevidel a bez kablu to nejde
 
Ano, to je už nějakou dobu známé, přesto žádná novější verze na evropském servisním portálu zatím ke stažení není.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Předpokládám, že info o Bezdrátu pro nový Connect co je třeba v BP taky nikde.
 
Borci nějakej tip? Mam Samsung A51 a A41. Vyzkoušel sem asi 4 kabely a s Android auto se nespojim. Koupil sem i novej kabel s přenosem dat 5Gb a podporou rychleho nabijeni myslim 3A a taky nic.
Kdyz připojim iPhone tak se to spoji okamžitě. Nemáte radu co s tím? Jako mám zkoušet 100kabelu? Nebo mi uniká nějaké nastavení v to Samsungu? USB kabel sem povolil i pro datové přenosy.
 
Skús originál kabel od nabíjačky. Mne fungoval len Samsungu len ten.

Odoslané z SM-G991B pomocou Tapatalku
 
mě to nešlo (Samsung S21+) na několik kabelů co jsem měl původně k Huawei P30pro, pak jsem vytáhl z šuplíku nějaký z Aliexpresu (Baseus) a chodí to korektně
 
Baseus má relativně hodně kvalitní kabely, na to že je to čína. Zrovna Baseus (typ c na typ c) je jeden z mála co mi chodil v koncernových autech s Android Autem a S10e.
 
Back
Top