• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný AUTO EFEKT - Zlín

Zkušenost se servisem AUTO EFEKT Zlín mám


  • Celkem voličů
    59
Taky jsem se teď vrátil z Auto Efektu, kde mě taky nahazovali nový výfuk :). A spokojenost taky. Vše proběhlo hladce a v pohodě.
 
Zdravím všechny, v pondělí proběhla první garanční prohlídka. Auto hotové přesně na domluvený čas.
Donesl jsem si vlastní olej a veškeré další práce , materiál
a prohlídky stály 1199 Kč. Za mne naprostá spokojenost .☺
 
Včera a dnes servisována CX-5, výfuková vačka vyměněná, odřená kupodivu jen na dvou ventilech z 8, turba OK, vývěva OK. Klimatizace doplněná třetina náplně (za 4 roky provozu). CX-5 přechází z oleje Mazda Original 5W30 na Castrol FST 0W40.
 
Tak ja dnes navstivil tento servis na vymenu oleje a filtru...vse bez problemu...hotove v dohodnuty cas...max spojenost....akorat to mam trochu z ruky :-(
 
Tak ja dnes navstivil tento servis na vymenu oleje a filtru...vse bez problemu...hotove v dohodnuty cas...max spojenost....akorat to mam trochu z ruky :(

Co máš z toho, já to mám 65km a taky tam jezdím a jezdit budu dál. :)
 
Včera jsme společnými silami aktualizovali řídící jednotku radaru, který se nějak rozhodila a začala hlásit vychýlení paprsku. Proběhlo i vyměřování osy auta a kalibrace odraznou trojnožkou, naštěstí bylo ráno celkem teplo, proti dnešku... :)
 
V Autoefektu mají nově italskou mašinu na výměnu oleje v automatické převodovce, takže jsem byl první zákazník. Dvojka měla za 97000 km olej úplně černý, tak se vyměnil filtr a oleje na to padlo asi 8 litrů. Najednou je řazení úplně někde jinde, než když jsem to vezl z Německa, opravdu sametové.
 
Super. Dobrý vědět. Aspoň při další výměně oleje to nechám vyměnit i v převodovce. Ať jí holce dopřeji na blížící se sezónu :).
@shr3k Nevíš kolik to tak +- vychází cenově?
 
Zatím nevím, nemám fakturu, ale vzhledem k tomu, že jsem byl testovací kus, nečekám plnou cenu. Zeptej se Boučka, je potřeba vyměnit i filtr. Olej ve 4kvaltu byl po 96000 km černý.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top