• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Auto Foto

Já jel vždycky jen v printu. Tuning Magazine, Autosport & Tuning, německé časopisy (Autotuning, Tuning aj.) od 2003. Ale něco recyklovaného najdeš na http://autofun.auto.cz/tuning/tuning-cup/ ...
Se mi úplně vybavily vzpomínky při rozkliknutí odkazu :happy::headphone:
Hned jsem se mrknul na fotky a koukej co jsem z 19.9.2009 objevil :D (foceno na Sony Ericsson :facepalm: )
P7080962.JPG
 
Parádní Porsche, klasika. Mě osobně tam vadí ty lavičky v odrazu :)
Jj, polarizák to chtělo přestavit na vertikály. To si nevybereš, buď budeš mít průhledné sklo a kapotu bez odrazů anebo boky bez odrazů.
Edit: Aha, tak tam asi nebyl polarizák přítomen vůbec.
 
Jj, polarizák to chtělo přestavit na vertikály. To si nevybereš, buď budeš mít průhledné sklo a kapotu bez odrazů anebo boky bez odrazů.
Edit: Aha, tak tam asi nebyl polarizák přítomen vůbec.
přesně, ideálně pak sloučit tyhle dvě fotky do jedné a je to :)
 
Objednal jsem na zkoušku tisk od #saaldigital na Alu-Dibond 40 x 60cm +profilové zavěšení.
více na: https://www.saal-digital.cz/plakat-fineart/
(je zde velký výběr materiálů a jejich finalizace).

Materiál - není co vytknout hliník profi výsledek.
Tisk - barevnost sedí a mat provedení také ( jsem spokojen, nehází odlesky). Detail při pohledu zblízka - je vidět rastr, kapičky, což ale vypadá jako filmové zrno, za mě super.
Přeprava - mohutně zabaleno do většího kartonu ( žádné pomačkané rohy nehrozí), přímo domů pak PPL.
Při zavěšení na zeď a pohledu od 1m dál, není co řešit, super kvalita.

Každá fotka bude vypadat velice luxusně při takové finalizaci.
Tisk mohu doporučit.

Fotky tisku fotky přikládám..
_DSC7056.jpg _DSC7057.jpg _DSC7060.jpg _DSC7062.jpg _DSC7067.jpg _DSC7068.jpg
 
Dík za test Saalu, vypadá to použitelně :). A pěkná lokace, u nás pod okny... taky jsem si kolikrát říkal, že by se tu dalo dobře fotit, ideál drze na nádvořích. Večer tady taky bývá pěkné světlo a nula lidu.

Já jsem teda jinak (vážné) focení z časových důvodů téměř hodil na hřebík, ale až budu v létě vybírat dceři fotky do alba, zkusím vyhrábnout něco z archivu i sem, třeba z nějakého Mille Miglia, které jsem fotil i pro Forbes. Akorát Mazda na těch fotkách asi nebude :).
 
Poslední úprava:
Úplně čerstvá kráska rovnou z továrny:
Mazda3 BP sedan 2019, Motor Skyactiv-G 122, barva Titanium Flash.

Musel jsem si hodně přivstat, ale stálo to za to.
Barva více než zajímavá, stříbraná s laděním do hnědé.
Za super spolupráci vděčím @Natural
Kdo by chtěl fotit venku, pište SZ, díky a pěkný den.

M3_grey_Autofoto_MG_7216.jpg M3_grey_Autofoto_MG_7231.jpg M3_grey_Autofoto_MG_7235.jpg
 
Na tom BP se mi líbí to, že už od novoty ten bok vypadá, jako by byl nabořenej. :cool: Už jen aby dávali základní barvu v odstínu rzi s imitací puchýřků, a je to dokonalé. Takové auto bych hned bral, a možná bych jej ani nezamykal na parkovišti.
 
z boku je nevyfotitelná, odráží se zde vše, navíc má několik prohnutí, takže bere všechno ze širokého okolí. :)
 
Musím se pochlubit dalším focením, stroj je "vy víte koho" :p
Jsou tam různé experimenty s nasvícením z různých stran a úhlů, dosvícení LED světlem a focení na delší čas s LED páskem.
Pak různé verze postprocesu, surová data přes LR a následně Photoshop.
Veliká sranda :)

Natural_MX_5_experiment2m.jpg Natural_MX_5_3.jpg Natural_MX_5_4.jpg Natural_MX_5_5.jpg Natural_MX_5_6.jpg Natural_MX_5_7_1.jpg Natural_MX_5_8.jpg Natural_MX_5_1.jpg Natural_MX_5_2.jpg
 
Místo EXIT znak Mazdy. To je frajeřinka. Photoshop rulezz.
Kdo tancoval za autem s tím LED páskem? :)
 
Back
Top