• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Autojournal - test ojetiny Mazda 6

Co si mam myslet o takovem "testu", kterej doporucuje koupit ojetinu, a neuvede nic na co by si kupujici mel dat pozor? Testuji tam diesel, placaji tam neco o "vynikajicich motorech", a neuvedou zadne z potizi ktere se u tohoto motoru proflakly (obrusujici vacka, sroubek padajici do turba, atd). Nic o zrcatkach, o zanaseni karbonem. No jo, motoristickej zurnalista s 15 letou praxi. To se hned pozna!
 
Já jsem si nahodil stránky AAA a mají tam několik naftových novějších Mazd. Někde zas něco vydražili...
Jinak tomuto se ani nedá říkat test. Ale k těm tvým připomínkám, vačka nové ročníky už netrápí a turbo taky pořešili, akorát nevím od kdy. Zanesení karbonem je samozřejmě pravidelný servisní úkon, zrcátka se kazí...to je docela blbé, to tam mohlo být.
Pro mě to bylo jen o tom, abych se dozvěděl, jak jsem si dobře vybral :D
 
Back
Top