• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Automaticka svetla pri odomknuti auta

Potřebuješ ForScan v plné verzi a nějaký adaptér, co umí MS CAN.
 
Potřebuješ ForScan v plné verzi a nějaký adaptér, co umí MS CAN.
Forscan bude asi program do PC však? A co je ten adaptér? Ako ti vyzerá? Značka? Nazov? Návod ako sa to robí potom presne krok po kroku?
 
ForScan Lite neumí kódovat.
To ani ja ??‍♂️

Skôr by ma zaujímalo, prečo to tam nie je od výroby. Prečo to treba programovať. A koľko ďalších a akých funkcií môže človek naprogramovať ešte. Je možné take veci niekde nájsť na nete?
 
To ani ja ??‍♂️

Skôr by ma zaujímalo, prečo to tam nie je od výroby. Prečo to treba programovať. A koľko ďalších a akých funkcií môže človek naprogramovať ešte. Je možné take veci niekde nájsť na nete?
Ví bůh, zřejmě funkce pro USA. Pak je začali dávat do novějších aktivované. To je co se týče RBCM v GJ tohoto ročníku všechno. Jistě, dokonce na tom odkazu na téma, co jsem ti tady dával.
 
Takže? Vie mi s tým niekto pomôcť?
Shr3k alebo vedel by si mi to spraviť? Si z Prahy?
Plus som niekde čítal, že to vieš aj nachipovat. I keď tým sa mení len odozva na plyne a tým pádom sa zvýši výkon o max 20PS nie?
 
Ano je to možné udělat v Praze nebo ve Zlíně...

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
No lepšie v Prahe. To mam len 6hod cesty. Za jeden deň na počkanie vieš všetko spraviť nie? Je možné naprogramovať aj centrálne zamykanie pri rozbehu?
Alebo mi poradíš ako si to môžem spraviť všetko sám keď budem mať potrebné vybavenie? Teda by mi stačili len tie svetla. Neviem ako to je teraz s trápny I Korona opatreniami medzi českom a švajčiarskom.
 
Ok. Obdlink objednaný. Budúci týždeň ho mam doma. Na stránke forscan som sa zaregistroval. Ale ešte mi nejde prihlásiť sa, čiže beta verziu toho programu neviem dat na skúšobnú dobu zatiaľ.
 
Jaký máš převodník? Má podporu MS CAN?

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
ano s přepínáním módu z Alíka :
1614934470538.png
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja som kúpil presne toto co si mi poslal. Hadam to bude dobre.
Screenshot_20210305_102129_com.google.android.gm.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:

Podobná vlákna

Back
Top