• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Autorádio

Petr68

člen KLANu
87
Ahoj, vlastním auto teprve cca 4 týdny (ojeté z D, výroba 11.2016). Najel jsem teď cca 4.000,-km na dovolené a nedokážu pochopit autorádio. Něco jsem našel zde ve fóru, ale přesto se zeptám:
Mám v oblíbených cca 6 FM stanic. Při přepínání stanic tlačítky na volantu se mi často nedaří projet všech šest předvoleb. Občas mi to přeskakuje jen mezi prvníma dvěma. Pravda, jedná se o "celoplošné" vysílače, takže jde asi o nejsilnější signály a ty ostatní "oblíbené"mají dost slabý signál. Je možné, že to, že se nedá přeskákat celý seznam "oblíbených", je ještě filtrováno kvalitou signálu?
A ještě jeden dotaz - nelze nějak nastavit "domovská obrazovka" tak, aby mi vždy po nastartování zobrazovala ihned rádio? Rád bych totiž ihned věděl, jaká stanice mi hraje.
Díky za případné komentáře.
 
Ano, to mi dělalo ze začátku taky (koupeno 10/2016). Někdy jsem nebyl schopen přepínat mezi uloženými stanicemi. Musel jsem tlačítko podržet a nechat vyhledat další stanici (přeladit) a pak to přepínání mezi uloženými fungovalo. Na garančce mi přehráli FW a od té doby mám pokoj.
 
Ano, to mi dělalo ze začátku taky (koupeno 10/2016). Někdy jsem nebyl schopen přepínat mezi uloženými stanicemi. Musel jsem......j.
Ahoj, tak dnes jsem se stavil v Mazda servis HK. Popsal jsem technikovi problém s "Oblíbenými stanicemi" - viz. výše popsáno. Ihned věděl o problému a hned nabídl přeinstalaci. Mám auto ještě v záruce, nic za to nechtěl. Práce na hodinku.
Změnila se mi jen verze OS - viz. foto původní verze a té dnešní nové verze.v2018_06.jpg v2018_10_update HK.jpg
 
Back
Top