• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Víše zmíněné komentáře sedí. Já největší pozitivum vidím v tom ,že jsem za ty prachy pozval ženskou do restaurace, místo abych seděl v servisu a pil kafe z kelímku..;)
 
no vidis a keby si si ten software nahodil sam ako my tak si mohol pri tom popijat aj pivko :)
No vždy jo. Překlad mýho příspěvku.-"Vieš spomínané komentáre sedí. Ja najväčšie pozitívum vidím v tom, že som za tie prachy pozval ženskú do reštaurácie, namiesto aby som sedel v servise a pil kávu z téglika.":)
 
Haleluja @shr3k -ovi za jeho návod https://www.mazdaklan.cz/threads/ak...onnect-s-dotykovym-displejem-od-roku-2014.54/
Díky moc!...a za zdroje aktualizací, samozřejmě taky!

Úspěšný upgrade z verze 70.00.100 na 74.00.324
Doba trvání u mě 45min, použit 4GB USB3.0 flash disk, formátovaný FAT32. Vložen do AA/CP portu.
Rozdíly v možnostech/funkcích jsem bohužel? nezaznamenal. Možná se trochu zrychlila odezva.
Veškeré uživatelské nastavení zachováno(HeadUp, rádio, párování BT, WiFi,...)
Trochu jsem se lekl, když, po restartu, mi to neukazovalo měsíce a km do servisu, ale za pár vteřin to naběhlo i s původním stavem km do dalšího servisu.
 
Haleluja @shr3k -ovi za jeho návod https://www.mazdaklan.cz/threads/ak...onnect-s-dotykovym-displejem-od-roku-2014.54/
Díky moc!...a za zdroje aktualizací, samozřejmě taky!

Úspěšný upgrade z verze 70.00.100 na 74.00.324
Doba trvání u mě 45min, použit 4GB USB3.0 flash disk, formátovaný FAT32. Vložen do AA/CP portu.
Rozdíly v možnostech/funkcích jsem bohužel? nezaznamenal. Možná se trochu zrychlila odezva.
Veškeré uživatelské nastavení zachováno(HeadUp, rádio, párování BT, WiFi,...)
Trochu jsem se lekl, když, po restartu, mi to neukazovalo měsíce a km do servisu, ale za pár vteřin to naběhlo i s původním stavem km do dalšího servisu.
Tak přeci jen vizuální změna - větší text a některé části menu, např u Android Auto je ve Waze menu větší písmo než bylo ve verzi 70.
A musel jsem znovu projít procesem spárování Android Auto s mobilem.
 
Mazdar. Tak taky přemýšlím, že bych svoji verzi 70.00.100 upgradoval...Kde najdu ten aktuální soubor? Je to pro každý typ auta jiné nebo je ten infotainment univerzal? Mám M6 2,0 107 kw z roku 2017

Díky za info
 
Zpožděně k mé aktualizaci a AA instalaci(USB krabicky z alíka). Došla cca za 14 dní. Pustil jsem se do toho podle videa z YouTube(je jich tam docela dost).. Ten den mě zrovna nešel internet (jak na sviňu), takže po paměti. Šlo to dobře ,současně jsem díly čistil, spáry kartáčkem na zuby.. A za 3hodky hotovo, funguje to. Už jezdím waze ,pustím Spotify a tak. Teď bych to předělal tak za hoďku. Není se čeho bát. Jinak krabka teď stojí sem se včera koukal už jen 1100..Pro ostatní aktualizace pro Mazdu strana č 1.Dost to pomohlo a za to velký dík shr3k a max6. P. S. Nechal jsem verzi 70.xxx.100
 
Ahoj jak chlapi poznam ze mapy jsou aktualizovany uploadovany.zakoupil jsem novou verzy map udelal vse dle navodu.v kompu mi to napsalo ze vse je OK.vlozil jsem kartu zpet do auta chvilku to nabíhalo.ale abych nasel v menu zda je to aktualizovany novou verzi 2023.nemohu najit nqky datum.a kdyz zadam adresu napriklad tak me to obcas vede na silnice ktery nejsou jeste dostavený.🤔diky za jakoukoliv odpoved.jinak mazda cx5 2016 1.gen.
 
Tak dneska jsem aktualizoval dvě BM na ráz a k tomu leštil...

Teď budu potřebovat asi doktora přes záda :D
 
Ahoj, tento týždeň som kúpil jazdenku ktorá má nainštalovanu verziu .367 . Ako pripojim telefón (Android) tak sa stále pripojí a odpojí, a Android auto mi nezobrazuje. Skúsil som aj vymeniť krabičku za novú z Ali... Stále rovnaký problém. Káble sú natiahnuté a pripojené. Vyskušal som rôzne usb káble aj rôzne telefóny ale výsledok žiadny. Neviete náhodou kde môže byť problém?

IMG_20231019_190423.jpg
 
Dělalo mi to taky trochu ohni ty piny (nvm jestli jsou teď v kabelu nebo v krabičce) směrem k sobě a zapoj. U mě to fungovalo a je po problému.
 
Zdravím všechny, potřebuji potvrdit jestli firmware CMU_7000C0A-EU01_11000.kwi je i pro moji Mazdu
WIN: 3MZBN64760M331837
Mazda 3 2018 BL s navigací

Děkuji
 
mne pomohol kvalitny datovy kabel raz taky hruby ako obycajny a uz je to ok....s obycajnym kablom co je k mobilu mi to neslo
 
Tak nakoniec vyriešené včera, najnovší software do MZD connect a v telefóne najnovšia appka Android Auto. Všetko funguje. 🙂
 
Back
Top