• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Autovrakoviště Morava - Olomouc-Holice

Butchi

rodinný člen KLANu
543
http://www.autovrakovistemorava.cz

Hned po koupi vozu (01/2017) jsem potřeboval přezout na zimní pneu a ty i koupit.
Jelikož jsem auto potřeboval přezout okamžitě, kvůli sněhové nadílce a teplotám okolo -15 stupňů, dal jsem na reference od kolegy z práce a jel sem.
Koupil jsem 2 roky staré zimní gumy se vzorkem 90% , rozměr 225/45/18, které mi před koupí podrobně ukázali a byly jako nové.

Největší potěšení ale byl přístup v pneuservisu. Od pečlivé a opravdu velmi svižné práce, až po přístup k autu.
Zvedání za zvedací body, matice pečlivě poskládané na dlážděné podlaze a ne pohozené na betonu někde u kola a následně odřené od chromu, což už jsem měl taky čest :mad:

Kola vypraná, po sezutí letních obroušené vnitřní dosedací plochy disků, namazané hrany, obutí a vyvážení opravdu na nulu a ne tak ňák:mad: Matky dotažené rukou, pistolí a potom přes momenťák, což je hodně fajn. Miluju borce co frknou matku do pistole a hrrrr.
Servisák mě upozornil na jeden špatnej šteft na zadním kole. Nakonec osušil letní gumy, které zabalil do igelitových obalů na pneu, které mi automaticky dal a když se poslední pneu nechtěla vlést do kufru, tak se nejdřív zeptal, jestli ji může dát za přední sedačku a neflákl to tam rovnou a nas*at.

To vše za 6700,- a během půlhodiny.
Za mě velká paráda a vím, kam pojedu na jaře ;)
Co jsem vypozoroval, servisák byl syn majitele...
 
Back
Top