• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Bezpečnostní šrouby

dawe

člen KLANu
32
Zdravím, chtěl bych pořídit bezp. šrouby kol ale narazil jsem na mnoho rozměrů, tak jsem z toho jelen :) pokud víte někdo ty rozměry prosím pisněte mi to tu....nebo nějaké doporučení jaké bezp. šrouby koupit-popřípadě jaké máte vy?
 
Šrouby nebo matice?Na Cx3 jsou matice M12x1,5mm.Třeba Auto Kelly.(EN115L)
 
aha jsem retard..ja myslel, že jsou jen šrouby(matic jsem si všiml a říkal si kam se to cpe :) odkojenej jsem na škodovkách, takže matice jsou pro mě novinka) dík za vysvětlení :D a ještě jsem si všiml,že je bud kuželové sedlo nebo kulové....a ještě je tam 3tí rozměr..tak to už mi hlava nebere :D
edit: ted jsem si všiml z toho tvého čísla že by to asi mělo být 12x1,5x34 kužel.sedlo 60
 
Poslední úprava:
aha jsem retard..ja myslel, že jsou jen šrouby(matic jsem si všiml a říkal si kam se to cpe :) odkojenej jsem na škodovkách, takže matice jsou pro mě novinka) dík za vysvětlení :D a ještě jsem si všiml,že je bud kuželové sedlo nebo kulové....a ještě je tam 3tí rozměr..tak to už mi hlava nebere :D

Sedlo kuželové 60 stupnů hloubka 34mm a nebo matice otevřené .Dá se koupit originál mazda
cca1500kč a nebo neoriginál kolem 800kč
 
tak už se i zeptám na rozdíl mezi uzavřenými a otevřenými maticemi :D

U otevřený neřešíš hloubku projde skrz to dá použít jen jako normální matice( šestihran)Bezpečnostní je uzavřená a tam je ten extra vzor pro klíč(ořech),který je součástí balení.
Na Cx3 hloubka 34mm.Takže M12x1,5x34 průměr 12mm stoupání závitu 1,5mm hloubka 34mm.
 
Poslední úprava moderátorem:
aha jsem retard..ja myslel, že jsou jen šrouby(matic jsem si všiml a říkal si kam se to cpe :) odkojenej jsem na škodovkách, takže matice jsou pro mě novinka) dík za vysvětlení :D a ještě jsem si všiml,že je bud kuželové sedlo nebo kulové....a ještě je tam 3tí rozměr..tak to už mi hlava nebere :D
edit: ted jsem si všiml z toho tvého čísla že by to asi mělo být 12x1,5x34 kužel.sedlo 60

To je přesně ono.Jen to chce utahovat s citem,aby jsi nestrhnul ořech(mě se to povedlo)a schovat číselný kod podle něhož se dá opatřit nový.
 
Back
Top