• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný CB Auto - České Budějovice

Zkušenost se servisem CB Auto - České Budějovice mám

  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    3

PanPája

nový člen
28
Dobrý den, máte někdo zkušenost, dá se vyleštit poškrábaný lak soul red crystal mazda 3 2019? Měl jsem ho na druhém servisu v autorizovaném servisu, a vrátili mi auto celé poškrábané, jako kdyby to utírali suchým hadrem. Řekli v servisu že se to dá vylešit. Poškrábané celé kromě přední kapoty a střechy. Hrůza úplně zničený. Zítra to tam jedu řešit.
Je to vidě na slunci a když se to přiblíží.
Díky, PanPája

20210522_151353.jpg
 
To si děláš prdel? Tak to bych požadoval nové auto. Vždyť je to celé úplně zničené už na pohled a úplně zbytečně ti budou muset odlestit vrstvu laku.
To byl servis kde?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
To si děláš prdel? Tak to bych požadoval nové auto. Vždyť je to celé úplně zničené už na pohled a úplně zbytečně ti budou muset odlestit vrstvu laku.
To byl servis kde?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Cb-auto České Budějovice
 
Tohle si měl řešit okamžitě při převzetí a auto ať ti dají do původního stavu. Tohle vůbec nechápu, jak se jim to povedlo.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Vrátil jsem se hned zpátky, a ukázal jsem to pánovi ze servisu, od kterého jsem to přebíral, a na můj popud to zapsal do servisního listu, že je to po mytí, a že se mi ozvou, že to stačí přeleštit. Nebylo to v servisu tolik vidět. A nenapadlo by mně, že se to může stát v aut.serisu. Vidět byl zadní sloupek a dveře kufru a nárazník. Až doma na slunci bylo vidět, že je to kolem dokola. Chce se mi zvracet. Četl jsem, že je tento lak slabý a je max. na jedno leštění. Pan Pája
 
No tak to je síla. Já bych rozhodně žádný přeleštění nechtěl. Jak říká Polsonside vyměnit auto. To ale nelze, takže bych trval po jejich přeleštění taky na přelakování. Kdoví kterej amatér to bude leštit, a jestli to vezme strojně tak ti tam už nezůstane skoro nic. No ale teď k věci. Možná by stálo za úvahu před jejich přeleštěním navštívit nějakého soudního znalce z daného oboru ať se vyjádří. Ale jenom přeleštěním bych to rozhodně neřešil. Nechápu proč tohle v servisech dělají, úkon který nepožaduješ i když za něj nic nechcou. Vše ostatní ti řádně naůčtují :confused:. Urvat ruce tomu dotyčnýmu co tohle udělal :mad:.
 
Tohle bych taky řešil přes nějakého znalce. Nechal vypracovat posudek a podal žalobu. Prelakovani i prelesteni je znehodnocení toho auta takže tohle je prostě na výměnu. To bych normálně dal do černých ovcí. Jako proč na to hrabou? Nikdo od nich tohle nesetrne mytí nevyžaduje a hlavně že vše ostatní platíme nesmysli. Ještě že mi auto udržuje kamarád. A pokud budu muset do servisu tak si nechám potvrdit papírem že nebudou mýt exteriér interiér.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Na mytí aut,co si budeme namlouvat,nemusí být žádný Einstein a někdo takový to asi dělal.
Já v CB auto,auto koupil,ale od začátku servisuju v Táboře.
Už i při prodeji se mnou pěkně vy...
Poslal bych stížnost na zastoupení Mazdy.
 
Známý co mi opravuje starší auta, to říká stejně. Soudní znalec. Výše jmenovaný autor. prodejce a servis píše při koupi smlouvu, kde je mimo jiné, při pravidelném servisu mytí auta zdarma. Při prvním servisu neumyli nic, tak jsem si to umyl den před servisem sám. Bohužel ráno pršelo, tak to chtěli asi vylepšit. Psal jsem i přímo do Mazdy, ale zatím bez odpovědi,(asi mají víkend). Zítra zavolám přímo do Mazdy co mi řeknou. Díky pánové
 
Na mytí aut,co si budeme namlouvat,nemusí být žádný Einstein a někdo takový to asi dělal.
Já v CB auto,auto koupil,ale od začátku servisuju v Táboře.
Už i při prodeji se mnou pěkně vy...
Poslal bych stížnost na zastoupení Mazdy.
Přesně, jenom koupě byla docela v pohodě. Ale od té doby hrůza. O Táboře jsem taky uvažoval, ale mám to celkem daleko. Jistě vím, že si tady nikdy nové auto nekoupím. Díky
 
No nene. CB Auto. Já to řešil 2 týdny zpět. Sice to nemám tak hrozný, ale je to poškrábaný taky. Řešil jsem to s vedoucím servisu a domluvili jsme se na přeleštění. Přeleštili to tak, že po jednom dešti je to zpět. Já s nimi teď řešil i reklamaci výměny okna....nekonečný. Vypadal jsem jako typický Pan Stěžovatel. Ještě po tom "přeleštění" byly na gumách a plastech bílé fleky od pasty, ve spárách prach od pasty....ani se neobtěžovali nic přelepovat. Výsledek je tedy ten, že auto mám stejně poškrábaný a ještě k tomu bílej bordel na plastech, kterej jsem musel prstem drolit dolů. U mne to odskákal nejvíce kufr. Prý ty hologramy bývají i na nových autech...
 
No nene. CB Auto. Já to řešil 2 týdny zpět. Sice to nemám tak hrozný, ale je to poškrábaný taky. Řešil jsem to s vedoucím servisu a domluvili jsme se na přeleštění. Přeleštili to tak, že po jednom dešti je to zpět. Já s nimi teď řešil i reklamaci výměny okna....nekonečný. Vypadal jsem jako typický Pan Stěžovatel. Ještě po tom "přeleštění" byly na gumách a plastech bílé fleky od pasty, ve spárách prach od pasty....ani se neobtěžovali nic přelepovat. Výsledek je tedy ten, že auto mám stejně poškrábaný a ještě k tomu bílej bordel na plastech, kterej jsem musel prstem drolit dolů.
Máš taky tuto červenou barvu? Když to nevíš, a je to mokrý, tak to moc vidět není, ale když jsem přijel domů a je to suchý, tak na slunci je to opravdu strašný. Přišlo mi, že mám u nich problém jenom já.
 
Máš taky tuto červenou barvu? Když to nevíš, a je to mokrý, tak to moc vidět není, ale když jsem přijel domů a je to suchý, tak na slunci je to opravdu strašný. Přišlo mi, že mám u nich problém jenom já.
Taky mi přišlo, že já jsem tam jedinej, kterej má problém... Mám Machine Grey.
 
Na té to možná nebude tolik vidět, a třeba to tolik nepoškrábali, ale je to spešl barva. Jak se tohle může stávat v takové firmě?
 
Na té to možná nebude tolik vidět, a třeba to tolik nepoškrábali, ale je to spešl barva. Jak se tohle může stávat v takové firmě?
Na tmavé je to vidět dost ;) Sám nechápu, co za jelita tam pracuje. Kdybych já takhle dělal svoji práci, tak do půl dne letím.
 
Tak se někdy stačí podívat co tam pracuje za lidi. 18 lety kluci co hulí cigára před garáží a znechuceně přebírají auto a stále hlídají čas kdy už vypadnou domů. To není hold detailing studio kde se s tím mazlí. Po umytí ti to susil zjevně nejbližším hadrem po ruce. Tuhle tu zase někomu odreli zrcátko tím jak ho demontovane zjevně posupoval po zemi... Na Tábor jsou samé chvály a taky tam občas jezdím pro díly. Asi bych neřešil vzdálenost v tomto směru.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Kdybych to věděl jak to tam chodí, jistě bych si tam auto nekoupil. Uvidím jak to dopadne, a jakmile to bude možné, tak do Budějc jistě nepojedu. Auto bylo mokrý po cestě co jsme přijeli, tak ho jenom nesmyslně utřel. Za hodinu a půl vyměnili olej, pilový filtr,
vydezinfikovali klimazizaci a přeprogramovali řídící jednotku.
 
Back
Top