• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný CB Auto - České Budějovice

Zkušenost se servisem CB Auto - České Budějovice mám

  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    3
Zdravím. Ještě mám na servis nějaký čas, takže pořád rozmýšlím. Měl jsem plán B, že zajedu do Tábora. Na ně jsem slyšel samou chválu, ale je pravdou, že za poslední dobu jsem narazil na pár lidí, kteří tam byli nespokojeni, což píše i Michall. Člověk si asi nevybere.:confused:
 
Zdravím. Ještě mám na servis nějaký čas, takže pořád rozmýšlím. Měl jsem plán B, že zajedu do Tábora. Na ně jsem slyšel samou chválu, ale je pravdou, že za poslední dobu jsem narazil na pár lidí, kteří tam byli nespokojeni, což píše i Michall. Člověk si asi nevybere.:confused:
Podívej, mně na Táboře paradoxně vadí chování vedoucího servisu. Někdo si ho strašně chválí, ale jeho chování mi nepřijde úplně ok. Je na první pohled strašně úslužný, ale vzápětí je schopnej udělat z tebe joudu, kterej vůbec nemá šajn o čem mluví + nevýměna oleje na garanční prohlídce a následný osočování, že tomu nerozumím a že olej na bezínu může bejt černej po najetí pár set metrů. To se mi zase na CBčku líbí, že vedoucí servisu chce věci přijít na kloub a bere i podněty, který mu zákazníci dávají. Viz moje nejposlednější řešení termostatu. Dělali všemožnou diagnostiku, auto projížděli a vrátili s tím, že ostatní auta to mají dost podobně, ale že to asi není úplně ok. Po nějaké diskuzi a následných i mých projižďkách s diagnostikou byl opět objednán nový termostat, ikdyž by to dle nějakých vnitřních pravidel tak být nemělo. Dokonce mi nechali původní, už teda tu poslední inovovanou verzi termostatu která stejně selhala (vymontovanej termostat z mýho auta, ve kterým selhal fail-safe termostat), před sedadlem spolujezdce. Požádal jsem je, jestli by to bylo možný, že bych tomu doma chtěl přijít na kloub. V rámci záruky tohle běžný není a přece. Pak jsem třeba reklamoval vibrace v řadící páce na 3. stupeň v určitých otáčkách při brždění motorem. Řešilo se to už v rámci prdloužený záruky a musel na to někdo přijet z Prahy to posoudit. To zamítli a tak aspoň vyměnili olej. Zase mimo záruku, jen na dobrý slovo. V Táboře by se mi vysmáli, ostatně jako už jednou při druhý garanční prohlídce, kdy jsem to s nimi řešil. Prej že je to jasný, když to má dvouválcovej režim. Doslova jsem si pak poslechl: "haha, naschledanou". To sice ano, ale vibrace se dějí jen při puštěným plynu okolo 1900 otáček. Raději jsem se tedy z Tábora sebral a už tam návštěvu fakt neplánuju.
 
Poslední úprava:
No právě ty negativní recenze byli již nějaký pátek staré. pomalu dva roky, jestli se nepletu. Ono moc recenzí na CB Auto - Mazda není, nebo jsem je alespoň nenašel. Recenze na VW, SEAT, KIA servis mají dobré. Dílny budou mít nejspíš rozdělené. Určitě mechanici nědělají např. VW a Mazdu, každý má svou specializaci. Konec konců, jak psal Michall, došlo k určitým změnám, ze kterých jde posoudit, že se snažili o jakousi nápravu. Dobré jméno se buduje dlouho, ale přijít o něj jde velmi rychle. Asi nakonec zkusím ty CBéčka. Vychází to na konec března, tak dám vědět.
 
No právě ty negativní recenze byli již nějaký pátek staré. pomalu dva roky, jestli se nepletu. Ono moc recenzí na CB Auto - Mazda není, nebo jsem je alespoň nenašel. Recenze na VW, SEAT, KIA servis mají dobré. Dílny budou mít nejspíš rozdělené. Určitě mechanici nědělají např. VW a Mazdu, každý má svou specializaci. Konec konců, jak psal Michall, došlo k určitým změnám, ze kterých jde posoudit, že se snažili o jakousi nápravu. Dobré jméno se buduje dlouho, ale přijít o něj jde velmi rychle. Asi nakonec zkusím ty CBéčka. Vychází to na konec března, tak dám vědět.
Já myslím, že vše už bude ok. Jen ceny budou trochu vyšší, než v Táboře.
 
Dnes druhá 40 tisícová servisní kontrola v ČB.
Bylo to tedy bez oleje - měním po 10 tisících a ještě mi tam tisícovka chyběla. Plus bez kabinového filtru - ten jsem si měnil za uhlíkový začátkem zimy.
Cena tedy za kontrolu karoserie a spodku, plus výměna brzdovky 2508,-
Ještě mi nafotili spodek - zasláno na mail.
Já jsem tedy s ČB spokojen, jako další plus beru, že mi vždy mění olej za můj vlastní, což mi třeba v Táboře odmítli.
 
Back
Top