• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Ceny Civicu

exBURN

výkonný člen KLANu
300
On ten GAP je ale celkem levný....mě snad dělá něco kolem 1800 v pojistce, takže bych nic jiného ani neuvažoval. Jen nevím jak to reálně funguje - Mazdu jsem koupil necelý rok starou za 430k, pojistku i GAP jsem nastavil taky na 430k, tak snad by v případě něčeho pojišťovna vyplatila těch 430k :) Jinak Civic je super - já chtěl sedana s 1,5T, který je cenově stejně jak Mazda, ale bohužel 1,5T trpí na oil dilution což je u nás blbý (jezdím jen 11km do práce) a už jsem kvůli tomu vracel Megana 1,2TCe...
 
Kdyz jsem se o to cca. pul roku zpet zajimal, tak Civic 1.5T stal sice jako Mazda, ale nikoliv 3, ale 6 ;)
 
Aha, tak to je uz relativne pohodova cena. Jak uz jsem tu nekde psal, tak kdyz jsem se o to zajimal, tak ten motor sel az s vybavou Sport a tam to vychazelo +- 700tkc. Od koupe Mazdy to nesleduji :)
 
On ten HB vychází nějak podivně pořád, ale u sedanu je 1,5T v základu - byl to můj tajný tip, ale motor mě nepřesvědčil. Ten sedan je úžasně velký uvnitř a dizajn se mě líbí moc. HB je na mě moc divokej
 
Back
Top