• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

Ahoj všichni, čeká mě servis CX-3, dle nájezdu/stáří je to 5. servis a mě zajímá, zda i teď je lepší autorizák? Řeším cenu, ať neplatím víc, když to stejné dokáže i neautorizovaný servis. Ale nechám si poradit. :)
 
Ahoj všichni, čeká mě servis CX-3, dle nájezdu/stáří je to 5. servis a mě zajímá, zda i teď je lepší autorizák? Řeším cenu, ať neplatím víc, když to stejné dokáže i neautorizovaný servis. Ale nechám si poradit. :)
po 4 letech jsem se rozhodl servisovat jinde, v servisu který není autorizák...jezdím tam se škodovkou a mechanik + maitel v jedné osobě opravoval zánovní trojkovou Mazdu se stavem 56 tis km, její majitel si tam nechal vyměnit brzdové destičky, v autorizáku byl před půl rokem , dali mu ty nejlevnější a nebyl spokojen...platí se tam za materiál, skutečnou práci a takové úkony jako vizuální kontrola karoserie nebo něčeho jiného na podvozku jsou tam samozřejmostí...
 
Back
Top