• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

Doporučím AUTO EFEKT ZLÍN s.r.o. Je to autorizovaný servis Mazdy. Absolvoval jsem tam mimo jiné již 2 výměny oleje v automatické převodovce vč. filtru. Ta cesta se Ti vrátí zpět. Viděl jsem svůj olej na 60.000 km a byl jsem v šoku, co z převodovky teklo, a to jezdím převážně dálnice. Pokud chceš, aby Ti auto vydrželo, tak co nejrychleji olej vyměň proplachem i s filtrem.

Ahoj a díky. Už jsem pročetl celé vlákno kam mě směřoval Vitus. Zlín je pro mě nereálný (díky vzdálenosti, práci, rodině). Bydlím na kraji Prahy, tedy využiji firmu co to dělá tady (taky strojem s výměnou filtru), podle recenzí tam ve vlákně to vypadá že už to mají taky zmaknute.
Díky moc všem.
 
Mazda Tábor, 2. servisní prohlídka - cena 3347 Kč vč. DPH - ceny bez DPH:
- 2. servis - 1600
- Pylový filtr - 768,10
- Olejový filtr - 398,30

Olej vlastní, do 2 hodin hotovo. Spokojenost.
 
Mazda Tábor, 2. servisní prohlídka - cena 3347 Kč vč. DPH - ceny bez DPH:
- 2. servis - 1600
- Pylový filtr - 768,10
- Olejový filtr - 398,30

Olej vlastní, do 2 hodin hotovo. Spokojenost.
Olejový filtr Japanpart co mi dali v MAZDA Příbrami stojí normálního člověka 80 Kč včetně DPH, takže na tobě udělali 300,- jen na filtru? Důležitý je , že jsi spokojený!
 
Myslíš, že jiný autorizovaný servis bude levnější? Autorizovaný pže záruka. Abych si vozil vlastní filtr kvůli 300 Kč, to zas asi ne. Vím, že na tom v autor. servise přeplácím, ale dokáži s tím žít. Z prodejů aut moc nemají, žijí ze servisů aut (hlavně kvůli záruce tam prostě lidi jezdí/musí), tak to prostě je.
 
Olejový filtr Japanpart co mi dali v MAZDA Příbrami stojí normálního člověka 80 Kč včetně DPH, takže na tobě udělali 300,- jen na filtru? Důležitý je , že jsi spokojený!
Japanparts bych do novych Gček nedaval, ale dle vkusu každého soudruha… :)
 
Japanparts bych do novych Gček nedaval, ale dle vkusu každého soudruha… :)
To tam dává autorizovaný servis kolego

Myslíš, že jiný autorizovaný servis bude levnější? Autorizovaný pže záruka. Abych si vozil vlastní filtr kvůli 300 Kč, to zas asi ne. Vím, že na tom v autor. servise přeplácím, ale dokáži s tím žít. Z prodejů aut moc nemají, žijí ze servisů aut (hlavně kvůli záruce tam prostě lidi jezdí/musí), tak to prostě je.
A proto si vozíš vlastní olej aby jsi ušetřil a oni měli menší zisk..................nějak si protiřečíš, ale hádat se nebudu, jezdi jsi kam chceš. V servisu platíš za hodinovou sazbu aby měli z čeho žít. Vyšší ceny jednotlivých dílů to už je navíc. Bývalý kolega říkal, že se už i někdo soudil s Nissan ohledně navýšení cen dílů jako olej a filtry a vyhrál. Takže záleží co si kdo nechá líbit! Jestli si dáš na Lipně smažák za 400,- tak je to také tvoje rozhodnutí......
 
Dvouletá prohlídka CX30 Skyactiv X v Německu (olej, filtry, prohlídka, brzdovka + svolávačka) za 258 EUR (6000,-) v čase 1,5 hod a ještě jsem mohl být přítomen a diskutovat s mechanikem 👍
V Čechách se budou dlouho učit .........
 
My jsme přece specifický trh......
Dvouletá prohlídka M6 Brno Balvín, olej za 630 bez DPH.

IMG20230919202115~3.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Dvouletá prohlídka CX30 Skyactiv X v Německu (olej, filtry, prohlídka, brzdovka + svolávačka) za 258 EUR (6000,-) v čase 1,5 hod a ještě jsem mohl být přítomen a diskutovat s mechanikem 👍
V Čechách se budou dlouho učit .........
Asi tak :( v jakem meste? Uz jsi to kdysi psal
 
Olejový filtr Japanpart co mi dali v MAZDA Příbrami stojí normálního člověka 80 Kč včetně DPH, takže na tobě udělali 300,- jen na filtru? Důležitý je , že jsi spokojený!
To je věčná debata. Já zadarmo nedělám. Ty ano?
 
Pro zajímavost: před časem jsem se díval na webovky několika německých servisů naší značky. Pracovní doba do 18 hodin a běžně otevřeno i v sobotu.
Možná jsme ten kapitalismus nepochopili...:cool:
 
Dneska pátá prohlídka u Balvina v Brně.

Olejový filtr: 398,-
Kabinový filtr: 926,-
Režijní materiál: 307,-

Práce: 3250,-

Olej vlastní

Nevyměnili mi vzduchovej filtr, což minulý roky vždycky dělali (že prej tentokrát až za rok). Ale tak nevadí, vyměním si sám za třetinu ceny :)
 
Ahoj, přidávam fakturu za 1. Garančku za Mazdu BP v AP Brno
20240223_133115.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top