• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Čerpadlo ostřikovače skel GJ

r1c1

člen KLANu
56
Hoja hoj, dlouho jsem tu nebyl pro radu.

Na GJ mi zamrzla asi smes do ostřikovačů (vůbec jsem netušil, že bude mrznout a nechal tam letní :p - stejně jako silničáři když začne sněžit :D) - jo moje blbost.

Počkám na teplejší odpoledne jestli nepovolí, ale není ani slyšet zvuk čerpadla, tak snad to bude tím, že to tam je zamrzlé.

Ale i tak pro sychr. Nemáte někdo odkaz prosím na nové čerpadélko?:) Nebo se to musí měnit s celou nádržkou? ... Koukal jsem, že ty čerpadla stojí vcelku malej peníz, ale nikde jsem neviděl, že to je přímo na GJ. Ostrikovače světel nemám, jen přední a zadní sklo.

Díky moc!
 
Ahoj. Pokud zamrzne voda v čerpadýlku tak na 90% prdne pojistka pro ostřik. Nejdřív zkus zkontrolovat pojistku v motorovym prostoru (měla by být v motorovym prostoru).
Bez VIN to není 100%, ale kód pro čerpadýlko co ostřikuje přední + zadní okno je: GHP9-67-482
Nový v mazdě stojí nějakých 1550Kč a pak jsem jen tak v rychlosti přes Google je našel třeba na Aliexpres a podobně.
 
Poslední úprava:
Back
Top