• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Chladič klimatizace na výměnu

Aleš Volek

nový člen
13
Ahoj, před létem jsem si nechal doplnit náplň klimatizace, protože tato nefungovala. Problém se tím vyřešil až do minulého týdne, kdy opět přestala fungovat. V servise mi říkají, že chladič klimatizace je na výměnu, ale je těžko dostupný a drahý (4-5tis). Řešil někdo něco podobného? Pomohla výměna chladiče? Díky, Aleš
 
Ahoj, řeším něco podobného na fiestě, pokud ti po měsíci nefunguje, zkontroluj chladič, jestli je na něm únik- mastná skvrna. Pokud jo, tak je na výměnu. Chladič kupuji na https://www.motora.cz/mazda/3-limuzina-bl_2008 mají tam výrazně lepší ceny než jinde.
U fordu to bylo tak, že švagrové řekli že je třeba doplnit chladicí medium a dala za to skoro 2000,- za měsíc to uteklo znovu a v jiném servise za to že jí řekli že je špatný chladič chtěli 1100,- Takže to vyměním sám a koupil jsem Nissens za 1500,- Nevím jak u mazdy, ale u fordu se musí sundat světla a nárazník.
 
Back
Top