• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Chyba Keyless system inspection required

MartyZ

výkonný člen KLANu
106
čaute, pls netušíte někdo co s chybou ”Keyless system inspection required” ? Vyskočila mi dnes ráno na konci 200km cesty, chvilku jsem v panice telefonoval všem, co by o tom mohli něco vědět, až jsem se dovolal, tak jsem byl uklidněn, že to bude asi jen slabá baterie v klíči, po výměně baterie a vyresetování chyb přes Forscan mi chyba vyskočila znova cca po 10km jízdy… Kód chyby ve Forscanu B11C4 tak snad mi to nenaznačuje něco o plastické trhavině :)
Dík moc.

7024CB72-843F-40AA-B283-21F18522380A.jpeg 2FE17B55-1199-472B-AA13-76B68095AB50.jpeg
 
Zamrzlý spínač na kufru. :D Stuck low = IMO drží sepnutý. Kdyby bylo high, je odpojený.
 
update: po druhém resu chyby se potřetí zatím neobjevila, nevím, jestli to má vliv na funkci rostlináře, ale ještě jsem auto umyl, protože se mi zdálo, že jsem na dálnicích nabral, jak by zařval Werich - všecku sůůůůůůůůl :cool:
tož hepy ňú jér - ve zdraví a bez chyb ;):party:
 
Ahoj. mám problém dnes ráno jsem nenastartoval mojí Mazdu 6 GJ. Na palubce napsáno Keyless system inspektion required,při prvním pokusu startu se rozsvítila palubka a protočili budíky, teď už to nedělá nic,jen svítí nápis, ale narozdíl od Martyz žádné info, kromě nápisu se ani nerozsvítí palubka.Odzkoušeny oba klíče, bez výsledku.
Při zamknutí nebo odemknutí dálkovým ovladačem se uzamkne, ale neprobiknou blinkry.
Nevíte prosím někdo co se s tím dá dělat? Děkuji.


IMG_20221210_110441.jpg
 
Ahoj. mám problém dnes ráno jsem nenastartoval mojí Mazdu 6 GJ. Na palubce napsáno Keyless system inspektion required,při prvním pokusu startu se rozsvítila palubka a protočili budíky, teď už to nedělá nic,jen svítí nápis, ale narozdíl od Martyz žádné info, kromě nápisu se ani nerozsvítí palubka.Odzkoušeny oba klíče, bez výsledku.
Při zamknutí nebo odemknutí dálkovým ovladačem se uzamkne, ale neprobiknou blinkry.
Nevíte prosím někdo co se s tím dá dělat? Děkuji.

Zobrazit přílohu 43639

Jestli se protočily budíky, tak to může značit vybitou baterku v autě
 
Děkuji Max6 za radu, bylo to skutečně baterkou v autě.Naměřil jsem 5V.Nechápu, jeden den startuješ normálně a druhej den ani ťuk.
Dal jsem tam novou a všechno šlape, ani to nechtělo nic nastavit, jak jsem četl v jiných příspěvcích.Jen to ze začátku psalo:SCBS Clear windshield completely.
Takže ještě jednou dík.
 
Děkuji Max6 za radu, bylo to skutečně baterkou v autě.Naměřil jsem 5V.Nechápu, jeden den startuješ normálně a druhej den ani ťuk.
Dal jsem tam novou a všechno šlape, ani to nechtělo nic nastavit, jak jsem četl v jiných příspěvcích.Jen to ze začátku psalo:SCBS Clear windshield completely.
Takže ještě jednou dík.
Není zač. To jsou ty EFB baterie. Jeden den fungují a najednou pic a jsou mrtvý.
 

Podobná vlákna

Back
Top