• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Tohle jsem si dnes půjčil v Europcaru. V životě jsem v tom nejel, tak jsem to chtěl zkusit. :) Úplná funglovka, je radost ji řídit a v režimu Sport je to neskutečné žihadlo. Ale nechápu, proč za to chtějí tak šílené peníze? Na dálnici už od 110km/h velmi nepříjemný aerodynamicky hluk, ve 140km/h jsem na kolegu musel mluvit hodně nahlas, abychom se slyšeli. Po Renaultu Kadjar jedno z nejhůře odhlučněných aut, co jsem kdy řídil.

upload_2018-2-6_20-26-31.png

Jo a řadící páku snad ukradli z nějakého náklaďáku. :confused:
 
Tohle jsem si dnes půjčil v Europcaru. V životě jsem v tom nejel, tak jsem to chtěl zkusit. :) Úplná funglovka, je radost ji řídit a v režimu Sport je to neskutečné žihadlo. Ale nechápu, proč za to chtějí tak šílené peníze? Na dálnici už od 110km/h velmi nepříjemný aerodynamicky hluk, ve 140km/h jsem na kolegu musel mluvit hodně nahlas, abychom se slyšeli. Po Renaultu Kadjar jedno z nejhůře odhlučněných aut, co jsem kdy řídil.

Jo a řadící páku snad ukradli z nějakého náklaďáku. :confused:

je to BMW... mame Countrymana a na stitku je normalne Bayerische motoren werke... vyrabena na stejne lince, jako X1.

Da se s tim jezdit kruta kudla.. ale ja mam radsi placatejsi auta.
 
;) Tak presne tuhle cervenou bych si byval vybral take. Jeste se mi libi Zelená Greenery nebo Oranžová Dynamic, ale zatim se mi nepodarilo sehnat kloudne fotky. Kazdopadne vse vyhradne se sadou High Gloss Black.
 
Ani červená Vanity není špatná:
Ale nakonec jsme vybrali Glory:
Black paket jsem nechtěl, jsem prostě zvyklý na chrom...
 
krasna. Ta cervena metaliza/perlet (ci co to je) je na M6 moc hezka. Mozna i malinko hezci, nez bila perlet co mame.. ale asi uz ji mam okoukanou a nejdem objektivni.
 
Zajímavé info pro fanoušky 2.0 TDI...
 

Přílohy

  • Průvodce k motorům 2.0 TDI.pdf
    1,3 MB · Zobrazení: 31
No ono tam chybí totální ikona TDi a to 1,9TDi typ BXE a vyskakující kliky z motoru :D
 
Back
Top