• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Ještě jsem nedostal ani video z výroby. Minulý týden v úterý to změnilo kód na 35, což znamená ve výrobě, ale IMO jak je to lakované extra, tak zřejmě vyrobí karosku, nechají ji mimo linku nalakovat a pak ji šoupnout zpět na linku. Datum předpokládaného dodání se hýbe, už bylo 1.3., teď je 4.3.
 
Jinak zrovna vcera byl na auto.cz clanek o Insignii a jejim Twinsteru:
Jak funguje systém pohonu všech kol Twinster? Zjišťovali jsme to za volantem Opelu Insignia

Tam pravdepodobne jsou fotky zrovna v te mnou zminovane Oranzove Dynamic (pravdepodobne, nejsem si uplne jisty, to auto vypada na kazde fotce trosku jinak podle svetla), auto s GG CT 3016:
http://www.auto.cz/system-pohonu-twinster-v-opelu-insignia-technika-spojeni-113471/foto?foto=45
http://www.auto.cz/system-pohonu-twinster-v-opelu-insignia-technika-spojeni-113471/foto?foto=48

A rovnou vcetne High Gloss Black sadou. Tak ted uz si jen nekde prohlednout Greenery ;).
 
GG CT 3016 je IMO obyč. červená, jen přesvětlené foto o nějaký 1 EV...
37767614554_85f7cb3169_o.jpg
I když možná ne... no jedině se zeptat na FB Opel...
 
Hmm jo, z tehle fotky to vypada jako ta zakladni. Neporovnaval jsem to s tou Tvou davnou fotkou, co jsi sem daval, ze to je stejne auto, No co uz, registraci na Facebooku si ani kvuli tomuhle nebudu delat.
 
Tak uz mam taky vlastni fotku nemeckych predvadecich Country Toureru, jen ta barevna paleta je fakt tristni :D.

IMG_0937.JPG IMG_0942.JPG
 
Na mazdách, když s ní jezdí každá druhá. Opel Glory Red jsem viděl jen astru OPC na výstavě.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Od te doby, co mel jit @lakilaki testovat Stingera 3.3 V6, tak se tu neukazal. Asi pres to vydelavani penez na nove auto, se mu nedostava cas :D.

Jinak jsem premyslel, ze jsem vlastne jel ve trech z peti top aut ankety auto roku. Ale kompletni petku asi nedam. Karoq me nicim nezajima a do jine tridy skrze BMW 5 se mi nahlizet nechce. Jeste bych si zkazil spokojenost :D.
 
Nejak se roztrhl pytel s temi fastbacky, prijde mi. Jenze mi zaroven prijde, ze se nejak zapomnelo, ze chteji obcas lidi sedet i vzadu. Minuly tyden, kdyz mi v Car Star pracovali na aute, jsem zkousel sedat do i30 Fastback a teda nevejdu se. Ani kdyz se "svezu" zadkem dopredu. A to nejsem zadny cahoun. I v tom Audi A5 to bylo na vysku spatne. Tak nevim, jak to bude tady.
 
Back
Top