• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Nedokazete se odprostit od te politiky a marketingu a divat se na to, jako na auto?

Kazdopadne cena bude asi i vyssi, jak Stinger, ne? A nevim, jak u vas, ale uz i ten Stinger je docela drahy ;).
 
Ale jo , dalsi hezky sedan....U nas si sef konecne koupil neco co by mel jako sef mit...?Audi A6 Tdi...Schvalne jsem si kleknul na kolena abych videl ty falesne vyfuky na vlastni oci...:D
 
Nedokazete se odprostit od te politiky a marketingu a divat se na to, jako na auto?

Kazdopadne cena bude asi i vyssi, jak Stinger, ne? A nevim, jak u vas, ale uz i ten Stinger je docela drahy ;).
jj cena je o dost vyssi...katalogova cena je 1750000 kc :eek:

Edit: ale je to G80 a me G70
 
Všem zájemcům o hyundai genesis doporučuji zhlédnout příspěvek #1440 na fóru, Co vás pobavilo od Vituse. :)
 
No palubní deska oproti ostatním v uvedené cenové kategorii nic moc. Už nova Audi A6, ikdyž víc se mi líbí A7, ji má o generaci dal. Ale je fakt, že otočné ovladače mi vyhovují víc než tablet.
 
Za mě velký plus. Sportovní duch a luxus v kokpitu. I když ns živo to bude vypadat asi jinak.
 
Mazdar vsem!

vybiram sluzebni vozidlo a ve firme plati stupidni pravidlo, ze auto musi byt vyrobeno v EU. Tim padem je M6 bohuzel ze hry.

Nechal jsem si udelat cennovou nabidku na Insignii a Superba zhruba ve srovnatelne vybave.

Insignie vysla bez slevy 1085k, Superb 1006k CZK
Zatimco mi ale Opel nabidl slevu 282k (!), Skoda pouze 80k. Kdyz jsem to Skode trochu rozporoval, zacali mi tvrdit, ze Opel neni nemecke auto narozdil od Skody a ze materialove, technologicky i kvalitou je Opel na urovni Huyndai.. Vyrobni naklady Opelu jsou dle Skody vyrazne nize diky tomu, jak je udajne auto oholene oproti jejich Superbu :)

Prijde mi to docela vtipne, co vam?

Ales
 
To mi přijde teda zrovna u Insignie ultravtipné. :D Pochopím to tvrzení u nějaké Corsy, tam je fabka opravdu dál.
 
To mi přijde teda zrovna u Insignie ultravtipné. :D Pochopím to tvrzení u nějaké Corsy, tam je fabka opravdu dál.
Da se to pochopit z duvodu prodeje, to se pak konkurence "pomlouva"...ikdyz se z toho da vyvodit, ze to vlastne neni pro ne konkurence :D
 
Opel dá slevu 300 tisíc a přitom si Insignii za měsíc podle Vybermiauto, koupilo jen 52 lidí a Superbů 911. Kde asi udělali soudruzi z Německa chybu? o_O
 
Opel dá slevu 300 tisíc a přitom si Insignii za měsíc podle Vybermiauto, koupilo jen 52 lidí a Superbů 911. Kde asi udělali soudruzi z Německa chybu? o_O
To fakt nemůžu pochopit.. Navíc superb je na trhu už několik (mnoho) let, Insignia teprve cca rok. To znamená, že Superb by měl být v rámci technologie o něco pozadu, navíc je o dost více okoukaný..
 
Proč asi, protože oktáfka v dýzlu a na hlínách je snem každého českého motoristy, ta nemá ve světě konkurenci.:D. Mně kdyby dal někdo 300 litrů slevu na Insignii tak jí vemu radši než Supa o tom žádná.:)
 
Poznamke o sleve od Opelu: podobne jako u Shreka, slevu nabidli sami bez nejakeho velkeho pobizeni. Stačilo rict, ze to bude na operak pres Bussineslease. Vysvetloval mi to tak, ze pry maji velkou podporu od importera. Nevim jak to skutecne je, ale řekl bych, že výrobní náklady insignie vs superb musi byt hodně podobné, proto mi vyjadreni Skody, ze uz jsou pod nákupní cenou nepřijde reálné.
Proč asi, protože oktáfka v dýzlu a na hlínách je snem každého českého motoristy, ta nemá ve světě konkurenci.:D. Mně kdyby dal někdo 300 litrů slevu na Insignii tak jí vemu radši než Supa o tom žádná.:)

Odesláno z mého E5823 pomocí Tapatalk
 
Back
Top