• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Popravde se divim, ze jsi nedostal vetsi slevu i u te Skody. Opel ma ty flotilove slevy fakt velke, ale mel jsem za to, ze Skoda (a VW) je na tom hodne podobne. Cimz si take oduvodnuju i to, proc jich tu tolik sluzebnich jezdi.
 
To si myslím taky, že není sup lepší. Ale to ti poradí víc shr3k, ten byl s Insignií na dovolené v Chorvatsku, tak už může hodnotit.
 
Popravde se divim, ze jsi nedostal vetsi slevu i u te Skody. Opel ma ty flotilove slevy fakt velke, ale mel jsem za to, ze Skoda (a VW) je na tom hodne podobne. Cimz si take oduvodnuju i to, proc jich tu tolik sluzebnich jezdi.
Ono to chce také oslovit více dealerů. A to jak velké, tak malé. To mi říká "selský rozum"..sám zkušenost s koupí fleet vozu v ČR nemám..kupuji si vždy svoje..za svoje prasule :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Já jsem si dnes vyzkoušel Volvo V90 s motorem D5 v ceně hodně přes 1,8M. Cenu odhaduji, ale byla to téměř maximální výbava. Nechtěl jsem se vyptávat. Majitel vozu pro nás občas pracuje a dělá s tím tajnosti. Asi proto, abychom si neuvědomili, jak moc mu platíme. :) Auto má dva týdny, najeto 2000 km. Za mě ale V90 dost velké zklamání. Zpracování super, jenže motor je letargický a ke všemu dost hlučný. Traktorový klapot proniká do kabiny jako u staré Oktávky. Spotřeba je přitom brutálních 8,6/100 i přes jízdní styl připomínající eko-rallye. Majitel doufá, že s přibývajícími kilometry se to spraví, ale už o tom sám pochybuje. Posledním zklamáním jsou pak sedačky. Bočnice jsou měkké, ale záda strašně tvrdá. Nesedělo se mi v tom moc pohodlně, ale možná je to jen síla zvyku. Takže dojmy mám velmi rozpačité a bez přehánění - dvojnásobná cena proti Mazdě 6 je absurdní a nikdy bych ji za tohle auto nezaplatil.

Na cestě zpátky jsem ale potkal v protisměru červený Stinger a ten mě nadchnul. Na cestě je to unikátní, impozantní kára. Pořád se mi nelíbí ten interiér, aspoň na fotkách ne, ale auto naživo jsem v téhle červené barvě viděl poprvé a byl jsem ohromený. :woot:
 
Já ti nevim, vyhodit 1,4 mega za korejce a pak se celý dny koukat na ten nápis kia na volantu, na to bych neměl nervy. To už bych radši koupil Mustanga za 1,2 mega v červený barvě se 460 kobylkama pod kapotou.:)
 
Já ti nevim, vyhodit 1,4 mega za korejce a pak se celý dny koukat na ten nápis kia na volantu, na to bych neměl nervy. To už bych radši koupil Mustanga za 1,2 mega v červený barvě se 460 kobylkama pod kapotou.:)
Vidis..já bych se zase tomu Stingeru ci nové G70tce nebránil, ale když je tu naše Mazda 6 2,5..tak není co řešit. Zatím držím pravidlo,že nove auto musí pokrýt můj roční plat..až se dostanu výše..možná o něčem popremyslim..ale pak to stejně skončí prikoupením vikendovky ..MXpetky či RXko jsou proto zcela ideální kandidáti:))

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Stále moc předsudků proti korejcum ... V rodině už byly dva a na rozdíl od koncernu s nima nebyl jediný technicky problém.
Koupit si za 1,8 mio čtyřválec ve chrochtaku to chce koule...
 
Sousedka si koupila Toyotu C-HR hybrid, to ticho když odjíždí od baráku, to bych vám přál slyšet..:)
 
Hm tak to je slušnej průser, a člověk by myslel, že už maj ty hybridy po těch letech s Priusem vychytaný.......
 
á jsem si dnes vyzkoušel Volvo V90 s motorem D5 v ceně hodně přes 1,8M.

občas se svezu skoro novou XC90 s D5 a je to fakt zhulenost v tak velkým autě chrochtavej čtyřhrnek, byť deklarujou 240 kobyl :-/ Jede to, zatáčí to, brzdí to, dokonce to umí jezdit a zatáčet samo, ale chybí tomu projev .....
 
To nemůžu sloužit, ještě mně nesvezla. :)

Mohu potvrdit, že @Vitus má pravdu. Když jsem pro manželku sháněl auto, Toyotu C-HR jsme si vyzkoušeli. Nejdražší verzi Hybrid 1,8i. Mám dojem, že už jsem to tady psal, jak moje žena po předváděcí jízdě prohlásila, že ještě v životě neřídila pomalejší auto. A povím Ti, že když něco takového řekne moje manželka, tak se můžeš spolehnout, že to auto nejede. Já měl při té jízdě pocit, že za sebou táhneme plně naložený vozík s cementem. :D Ale pro někoho, kdo jezdí po městě, chce klidnou jízdu a spotřebu do 4 litrů lze doporučit.
 
Tak to je mazec, auto za 800 k a je to dobrý tak do města:eek: Ty baterky v tom autě budou mít aspoň 2 metráky.....
 
Back
Top