• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vozíte na zadním platu

99luftbalons

rodinný člen KLANu
1 345
přesunuto by @Vitus z Bielanovy galerie #84 na téma držák na tablet pro děti:

IMG_20180829_1629202.jpg









Ty a nebojíš se, že v případě bočního nárazu bude ta tyč to poslední, co ti proběhne hlavou? :eek:
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja to vozim take, na dlouhe trasy ( HR, atd.). Kdyz to budeme brat takto, nemel bys v aute vozit nic nefixovaneho. I lahev s pitim je zpusobila ti zpusobit smrtelne zraneni. A bude to znit zvlastne, ale i blba propiska.
 
Dá se o tom polemizovat jako o všem, ale propiska nebude mít tak fatální následky jako toto při vystřelení bočních bagů.
 
Z praxe vim, ze takova krabicka s reklamnimi propiskami, ulozena na zadnim platu, mela pro posadku pri celnim narazu sakra fatalni nasledky...;)
 
Napíšu ti to takhle. Jestli vozíš na zadním platu krabičku s prupiskami tak bys neměl mít právo řídit. ;)
 
I kdyby vozil na platu pytel s golfovejma holema, tak do toho nikomu nic neni :cool:
Mimochodem zabít/zmrzačit při bočnim nárazu tě může i výztuha dveří která je prvoplánově braná jako bezpečnostní prvek.
 
nechť každý koná dle svého. Držák mi přijde v pohodě, klidně bych si ho do auta dal taky.

Ring volný :)
 
přesunuto by @Vitus z Bielanovy galerie #84 na téma držák na tablet pro děti:

Zobrazit přílohu 15754









Ty a nebojíš se, že v případě bočního nárazu bude ta tyč to poslední, co ti proběhne hlavou? :eek:

Ne, nebojím. Běžně na to nejdu z boku. :D Ale vážně - na všemožné katastrofické scénáře, jejichž pravděpodobnost je téměř nulová, mám ženu. A ta zatím na možná rizika spojená s touto tyčkou naštěstí nepřišla. Tak pssst. :rolleyes:
 
Tak když už se tady nakouslo, co všechno nás může v autě při nehodě přizabít, docela by mě zajímalo jestli někdo vozíte v autě nůž, nebo nějaký řezák na bezpečnostní pásy. A případně kde, aby byl po ruce třeba i při možnosti, že skončíme na střeše a všechno nepřilepené se nám vysype na hlavu. o_O
 
Spravny muz ma v kapse nuz. Cili bych pouzil ten. Pokud by mi pri narazu neprerval trisla a stehenni tepny :D
 
Tak když už se tady nakouslo, co všechno nás může v autě při nehodě přizabít, docela by mě zajímalo jestli někdo vozíte v autě nůž, nebo nějaký řezák na bezpečnostní pásy. A případně kde, aby byl po ruce třeba i při možnosti, že skončíme na střeše a všechno nepřilepené se nám vysype na hlavu. o_O
Jeden v pochvě (za pasem) a druhý v přihrádce před spolujezdcem.
 
Back
Top