• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Couvací světla GH

Světlo na zpátečku je u GH fakt katastrofa. Já občas musím prošlápnout brzdy, abych něco viděl (o: Jak moc pomohla výměna za LED ? Má to vůbec cenu dělat ?
 
Koukni sám: Výměna žárovek za LED

Každopádně i kluci s GHčkama určitě potvrdí, že to svítí super, akorát že jen na jednu stranu :facepalm: Jak říkám, lepší to nebude. Věnoval jsem této problematice celkem dost testování. I na foto je vidět hrana světla.
 
mám tam silnou LED žárovku a je to o kus lepší. Ale není nad senzory.......
 
No jo, máš tam 6W, já mám 80 :happy: , každopádně druhá strana mrtvá..
 
u GH to je spíš o tom, že "parabola" je mělká a silné žárovky dlouhé.....
 
A žárovka NEnatočená. Obyč žárovka neosvítí druhou stranu taky vůbec..
 
Přináším info, že dvě zpátečky jsou hned o něčem jiném (podle očekávání), takže kdyby se někdo náhodou chtěl ubrat tímto směrem, tak výsledek je zaručen. Bohužel nemám foto za tmy (zatím).
Přidávám ještě foto porovnání LED a originální žárovky (ta vypadá vedle LED jako blinkr :) )
2016-07-08-7404.jpg
Více foto a info popřípadě zde: Naturalova 6 GH Lilac Silver
 
Chlapi,nevíte na jakou pojistku je zapojena couvačka?Přestala svítit,po rozdělání byla LEDka vypadlá z objímky,nasadil zpět a nic.Zkusil dát novou a tma.Na uživatelském manuálu tento okruh není popsán.Díky.
 
Meter IG 15A, ale to by Vám nešlo viac vecí, napr. stmievacie zrkadlo, osvetlenie spínačov okien atď. Ak toto funguje - kontrola spínača spiatočky, zase je všetko do BCM
 
Funguje naprosto všechno,s těma nefunkčníma směrovkama to nemá nic společné,ono to fachčilo i potom.Souvislost vidím s tou vypadlou LEDkou,kdoví jestli nespojila kontakty jak tam lítala ve světle jako mucha v cylindře.Pokud nebude nikdo vědět pozici pojistky,tak jedu jednu po druhé.
 
Už žiadna poistka ale neni. Čo spínač ? Je na prevodovke
Děkuji tkm za pohotovou odpověď,ted jsem se vrátil od auta,pojistka METER byla v pořádku,osvětlení tlačítek a stmívání zrcátka funguje,znovu to rozdělám,změřím napětí a pojedu dál,přes husí krk ke spínači na převodovce.Ted mě ještě napadla kostra-zjistím napíšu
 
...Protoze ja bych tohle zrovna udelal presne naopak. Udelal si dve mlhovky a nekam premistil zpatecky. Klidne i do tech odrazek, pokud to vubec je mozne, tzn. pokud je mozne nemit ty odrazky.
to přijde zajímavý i mě ;)
odrazky co umí svítit i jako zpátečky k dispozici jsou a na STK by problém být neměl
 
Kdyby někdo chtěl mít symetrický zadní svetla na hatchbacku varianta sport - od pátku budu mít jednu "čirou" mlhovku (zpátečku z anglána) na prodej ;)
2020-09-19_16-55-13.jpg
 
Back
Top