• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Cukání při řazení

Alda1234

výkonný člen KLANu
259
Ahoj,
Chci se zeptat na možné příčiny cuknutí při řazení. Normálně když zařadím vyšší rychlost, tak prostě ať dělám co dělám (rychlost pouštění spojky, množství plynu), tak auto cukne. Jako bych neuměl řadit a pustil spojku rychle a nedělá to vždycky. Spojku mám komplet novou, ale dělalo to úplně stejně i se starou. Vůbec netuším, co by to mohlo způsobovat. Jeden známý mi říkal, že by jako první nechal přehrát SW, že jeho tátovi to dělalo taky a že přehrání SW mu pomohlo.
Díky Alda
 
Jak jsem se docetl tak nektere kusy mely problem s prevodovkou. Tak nevim zda to nesouvisi. U me nekdy citim ze jde dvojka hure zaradit. A ctyrka a sestka mi pri záběru vibruje. Kdyz mam na saltre ruku a lehoucce pritlacim.
 
Jak jsem se docetl tak nektere kusy mely problem s prevodovkou. Tak nevim zda to nesouvisi. U me nekdy citim ze jde dvojka hure zaradit. A ctyrka a sestka mi pri záběru vibruje. Kdyz mam na saltre ruku a lehoucce pritlacim.
To ne, mě to řadí bez problémů a ani žádná rychlost nevypadává.
 
Back
Top