• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cukání za studena

Carolus

nový člen
23
Mám Mazdu CX-7. Za studena, když se rozjizdim na 1 a držím to tak na 1500-2000 otáčkách, tak se auto začne cukat a strašně skáče dopředu a dozadu. Auto ráno nastartuju tak na deset az patnact minut, ať se trošku zahřeje ale stejně dělá to samé. Po delších trasách je to už v pohodě, když to zkouším jede plinule be cukani. Může tam byt nějaký problém, nebo je to jen studeným motorem?
 
Ahoj. V minulém autě mi to dělala spojka, začalo mi rosit gufero motor/převodovka.Po výměně gufera a očištění spojky to přestalo.
 
Ahoj. Ani nevím. Já to sfouknul za půl dne u kamaráda v servisu, za flašku a cenu gufera:D .........jo a má pěknou dceru co mu pomáhá :)
Takže?.........zase jeden krááááásnej den.
 
Škoda že to mám tak daleko:D jezdím do Zlína-Auto Efekt, tak snad to zmáknou rychle a cenově něžně:D. Diky
 
Back
Top