• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test CX-3 2.0 SkyActiv-G121 A/T Revolution: Nejhezčí městská kabelka

Věta" V rámci faceliftu byly změněny jen detaily a nemmá smysl je vypisovat" dokazuje, jaký je tento člověk neodborník. Ale takových pisálků je v novinářské autobranži už dnes bohužel spousta. A stále více to dokazuje pravdivost věty, kterou jsem kdysi dávno vymyslel, vypustil z úst a dodnes si za hloubkou její myšlenky stojím: "Každej, kdo má do prd.le díru, si založí web."
 
Predpokladam, ze lidi z Autickar.cz se recenzovanim aut a psani o nich nezivi. Ze je to jen jejich hobby.

@Floyd, jinak by me zajimalo, kdo by mel byt ten, co rozhoduje o jinych, ze jsou dostatecni odbornici, aby dostali pravo si zalozit web ;).
 
Predpokladam, ze lidi z Autickar.cz se recenzovanim aut a psani o nich nezivi. Ze je to jen jejich hobby.

@Floyd, jinak by me zajimalo, kdo by mel byt ten, co rozhoduje o jinych, ze jsou dostatecni odbornici, aby dostali pravo si zalozit web ;).

Co třeba ten, co tomu profesně rozumí a co se něčím obdobným živí?
Jinak vás mohu ujistit, že borci z autíčkáře se tím živí.
 
Poslední úprava:
@Floyd nemela to byt narazka prakticky na nikoho. Ja jen nesouhlasim s nazorem, ze je nutne spatne, ze si clovek "udela web", ikdyz neni odbornik. Stejne tak bych nerad automaticky zatracoval ty, co se tim realne nezivi. Konec koncu i k tomu letitemu odbornikovi vedla nejaka cesta, ne?

Tim ale nechci obhajovat, ze je v poradku nevypsat, vcem se lisi "facelift" (modelovy rok) od toho predesleho. Zase na druhou stranu, nemam pocit, ze by nektery z ceskych autowebu byl nejakym extra vycnivajicim etalonem kvality.
 
Přiznám se, že já jsem právě rád, že Autíčkář píše testy, tak jak píše, je to prostě jiná forma testu, čtivější, má to emoce a ano, ne vždy je to třeba úplně objektivní. Každopádně je dobře, že je tu i takový web, zvlášť když většinou konkrétní auto může každý vidět na Meziplynu/Garáži, přečíst si o něm na Auto.cz atd.
 
Co třeba ten, co tomu profesně rozumí a co se něčím obdobným živí?
Jinak vás mohu ujistit, že borci z autíčkáře se tím živí.

Jen jsem to tu náhodou objevil a rád bych reagoval.... Autíčkář nás živí tak skvěle, že někteří redaktoři by z příjmů možná přežili i 2 dny v měsíci. Konkrétně já jsem třeba aktuálně díky autíčkáři v dubnu vydělal asi mínus 1000 Kč a v květnu mám dokonce náběh na zhruba mínus 3000 Kč :D

PS: odborníci samozřejmě nejsme, zmiňovat se o apple carplay, nových trimech a nebo změnách na podovzku a řízení, které jsou ovšem mimo laboratorní podmínky nezaznamenatelné, mi nepřišlo čtenářsky zajímavé :)
 
Back
Top